Wpis z mikrobloga

  • 167
@technojezus Nie jestem fanem tego profilu, ale żeby dopatrzeć się w tym poście promocji femdomu to trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg.

To jest post mówiący o tym że mężczyźni powinni rozumieć damskie nie jako nie, a nie jako zachętę.
  • Odpowiedz
@technojezus: Kurde, trzeba założyć hodowlę kotów. Nie ma bata aby to się nie zwróciło, za 3-8 lat jak te lasencje dobiją do 30ki i zostaną wyzwolonymi starymi pannami z potrzebą posiadania kota. ($.$)
  • Odpowiedz
  • 3
@MightyGoldberg Kiepsko to ty czytać umiesz chyba. Przeczytaj tekst z grafiki jeszcze że trzy razy, jeśli wciąż nie rozumiesz, zadzwoń do nauczycielki języka polskiego i ja przeproś gorąco za to że nie uwazales na lekcjsch
  • Odpowiedz
@Ofacet: na grafice mamy kobietę w specyficznej, erotycznej pozie, która trzyma smycz. Obok pisze, w skrócie, że chłop musi reagować jak pies.

To niech zrobią normalne przesłanie, a nie takie gówno.
  • Odpowiedz
Przeczytaj tekst z grafiki jeszcze że trzy razy, jeśli wciąż nie rozumiesz, zadzwoń do nauczycielki języka polskiego i ja przeproś


@Ofacet: chcesz nam wyjaśnić w jaki sposób wielokrotne przeczytanie wpłynie na formę przekazu, czy jednak dzwonisz z przeprosinami do swojej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz