Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Ponieważ pracuje nad sklepem internatowym potrzebuje sugestii i testerów, ale o tym później.

Najpierw chciałem zorganizować #rozdajo do wygrania:
- Olejek CBD full-spectrum 15%
- Olejek CBD full-spectrum 10%
- Olejek CBD full-spectrum 5%
- Susz CBG Amercinan HAZE 1G + Susz CBD Duch Puszczy 1G
- 3x Susz 1g do wyboru z mojej strony
(Koszt wysyłki po mojej stronie)

Olejki pochodzą z sklepu:
https://dyspenseria.pl/product-category/olejki-cbd/olejki-dyspenseria/

Co zrobić? Wystarczy zostawić plusa :) Losowanie w środę 14.07.2021

Dodatkowo do środy do godziny 12:00 promocja -35% (Nawet -45%, o tym niżej) na olejki CBD z okazji dnia oleju 10.7!

Dla osób, które nie mają szczęścia w #mikrokoksy mam kilka nagród :)
Jeżeli zamówicie cokolwiek w sklepie i napiszecie sugestie apropo strony lub błędy to dostaniecie nagrodę gwarantowaną w postaci suszu. Dodatkowo wśród tych osób jedna dostanie waporyzator (Fenix mini). Piszcie na maila dyspenseria@kontak.pl podając nr zamówienia lub do mnie na priv.

Jeżeli wypiszesz sugestie/ błędy związane z stroną na maila dyspenseria@kontak.pl lub do mnie na priv, które będą przydatne dostaniecie susz i tez bierzecie udział w losowaniu waporyzatora :)

Kod rabatowy -10% : ''wykop'' na cały asortyment. (Łączy się z innymi promocjami)

Dla osób z #lublin (Jana Sawy 8/03) mam przygotowane kilka bluntów za 1gr (Max jeden z osobę), dostępnych w sklepie stacjonarnym na hasło: różowa dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ilość asortymentu mocno limitowana...
#rozdajo #cbd #wykopjointclub #nagrody
  • 28
@pu100stan wypisać sugestie i błędy z strony na priv lub maila, im więcej tym lepiej. Wśród wszystkich osób, które to zrobią wylosuje wapka.

Edit: Jak się przyłożysz to dostaniesz na pewno susz za 1grosz (cena już z wysyłką).
@Eskeel ja rozdaje na wykopie głównie z jednego powodu, lubię ten serwis i osoby na nim. Chociaż częściej korzystam z konta "służbowego". Kilku Mirków było u mnie w sklepie i mam z nimi dobry kontakt poza firmą.

Dodatkowo sam w firmie nie jestem to musiałem dać jakiś powód :))))
@Matiis: ale to byłby epicki trolling jakbyś to zmyślił i wykopki by wbijały do sklepu i biednej nieświadomej niczego obsłudze mówili o różowych dupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)