Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, ostatnio w domu miałem awanturę, bo matka kazała mi posprzątać pokój. Powiedziałem, że to jej j----y obowiązek z tego względu, że taką profesję sobie wybrała, a mianowicie - kura domowa. Zgodziła się na taki układ, ojciec pracuje i zarabia pieniądze, a ona zajmuje się domem. Gdyby pracowała na etacie, nie miałbym żadnego problemu ze sprzątaniem, ale nie będę jej wyręczał w obowiązkach. W------a się niemiłosiernie, powiedziała, że jak skończę 18 lat to w---------m z mieszkania, czekamy teraz na powrót ojca z zagranicznej delegacji (3/4 roku siedzi za granicą). Ciekawe czy ojciec stanie po mojej stronie, czy do końca ma już przeżarty umysł bluepillową logiką. Matka to typowa roszczeniowa polka, nawet nie chce jej się robić zakupów, nie pamiętam kiedy ostatni raz zrobiła mi śniadanie do szkoły (na nauczaniu zdalnym też musiałem sobie robić sam śniadania). Jej życie polega na wysysaniu zasobów od ojca, spotkaniu się z koleżankami jej pokroju i piciu alkoholu na "babskich wieczorach". Czy po wywaleniu mnie z domu mogę posądzić rodziców o alimenty? Ciężko będzie mi kończyć liceum i pracować na etacie, żeby się jakoś utrzymać. Dziękuję, proszę o poważne wpisy, a nie komentarze w stylu "xd". #blackpill #przegryw #p0lka #pytanie #prawo #polskiedomy #szkola #gotujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eaaf48ae4a3c000a405cce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikigal: Dobrze, powiedz co ma robić syn w domu, jeśli a) ojciec ma pracować zawodowo b) matka ma pracować, ale w domu

Co robi syn?

Leży do góry dupą? I podstawiać pod nos księciu?

To twój post z anonimowych że bronisz sam siebie, czy jesteś takim księciem jak ten gówniarz? Ojca w domu nie było i też rączki do roboty się nie garnęły?
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: nie, to nie mój post. Jeśli oboje rodziców pracuje zawodowo, to jako że nie ma nikogo kto zajmuje się domem logiczne jest ze rodzice z dzieckiem dzielą się tymi obowiązkami. Ale jako że w opisanej sytuacji jest osobą której JEDYNE obowiązki to sprzątnięcie domu i zrobienie zakupów (gdzie nawet z tym według opa ma problem) to nie widzę powodu czemu op miał by pomagać
  • Odpowiedz
@mikigal: Bycie kurą domową wiąże się nie tylko ze sprzątaniem i gotowaniem, ale również wychowywaniem dzieci. Jak widać na załączonym obrazu, w tym przypadku wychowanie syna na niezbyt roszczeniowego wyszło kiepsko, ale może przynajmniej jak wyjedzie z domu będzie posiadał jakieś podstawowe umiejętności ogarnięcia wokół siebie. Ale w tym celu już w domu musi zacząć po sobie sprzątać i eksperymentować w kuchni.
  • Odpowiedz
tym przypadku wychowanie syna na niezbyt roszczeniowego wyszło kiepsko


@BotGirl: Bo nie było twardej ręki ojca, matki się gówniarz nie chce słuchać. Ojciec tu też głęboko zawinił. Fajnie jest sobie jechać zagranicę i mieć w dupie rodzinę. A potem tak tak, pracowałem ciężko na byt tej rodzinki. Co z tego że była tylko na papierze, nieistniejąca, zepsuta. Kasa nie załatwia problemów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz