Wpis z mikrobloga

Mircy, czy wartko kupić #ps5 gdy ma się mocnego PC? Zawsze byłem #pcmasterrace ale szczerze to korci mnie troszeczkę, kupuję właśnie nowy TV i w pakiecie fajnie byłoby mieć kosolę, co by ewentualnie pograć razem z #rozowypasek albo jak córa podrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inaczej się gra w fotelu przed monitorem a inaczej na kanapie przed tv

@januszdoe: To na pewno. Na kompie gram sam, na konsoli chciałbym bardziej z kimś we dwójkę, raczej na zasadzie kooperacji, bo rywalizacja z #rozowypasek to czasem może się źle skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@electroN: tak, im więcej platform tym więcej "możliwości", polecam PS5+PC i jak budżet pozwala NS, grasz praktycznie we wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kacpervfr: i na co ma czekać? W kilka miesięcy (albo lat jeśli ktoś ma słabszy budżet) można spokojnie odłożyć na kolejną wersję konsoli, im szybciej opłaci psplusa to też lepiej na tym wyjdzie. Ja się kiedyś wstrzymalem z PS4 i teraz mam zaległe tytuły których już pewnie nigdy nie ogram bo czas nie jest z gumy, w psplus też mi dużo uciekło tytułów a teraz szkoda kupować bo wewnętrzna cebula
  • Odpowiedz
@kacpervfr: ja nic o exach nie pisałem, napisałem że nie mam teraz czasu nadrabiać staroci typu uncharted a ciągle dochodzi coś nowego do listy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ebson: a przeczytałeś że op ma mocnego pc? W takim wypadku nie ma sensu rzucać się na ps5 chyba że ktoś jest soniarzem i chce się później męczyć z wadami pierwszej wersji
  • Odpowiedz
@kacpervfr: a przeczytałeś że opisuję sprawę ze swojej perspektywy? Mimo że też byłem pececiarzem (nadal mam przyzwoitego pc) to żałuję późnego kupna PS4. OP i tak sam za siebie zdecyduje. Dla mnie sprawa jest prosta; stać cię? to kupuj i baw się dobrze. Jak masz wyzywać kogoś od soniarzy to już nawet nie odpisuj bo szkoda mi czasul, wolę sobie pograć w Returnala ʕʔ
  • Odpowiedz
@kacpervfr: tak, a potem będzie się męczyć z wadami wychodzącymi ps5 slim czy ps5 pro, czekać to można do usranej śmierci w takim wypadku i w nic w końcu nie pograć jak ci goście co stwierdzili, że poczekają na lepsze ceny kart kiedy te były tanie jak barszcz w porównaniu do tych cen dzisiejszych co całe szczęście spadają
  • Odpowiedz
@electroN: kiedyś nie wyobrażałem sobie grania na padzie bo pcmaster, a teraz tylko PlayStation. Już nawet dobrego kompa w domu nie mam tylko jakiegoś laptopa na którym nie ma żadnych gier. Więc spróbuj jak masz hajs może Ci się spodoba
  • Odpowiedz