Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/nowe-skutki-uboczne-pfizera-i-moderny-ema-potwierdza-informacje/ar-AALZMz0?ocid=mmx&PC=EMMX20

co za #szury i kłamstwo, #szczepienia na #covid19 są 100%bezpieczne, a #szczepionki są przebadane, więc EMA (Europejska Agencja Leków) powinna dostać bana na Facebooku i Youtube za szerzenie fejków

#swiadkowiekorony zgłaszajcie do Zuckerberga i YouTube

#koronawirus #pandemia
  • 46
@maniac777: Dlaczego według EMA zakrzepic po Astrze jest 10 na milion, a po JJ 1,2 na milion, skoro obie są szczepionkami wektorowymi? To jest ich błąd danych, czy one składowo różnią się na tyle, że powodują takie różnice?
@Miler111111: EMA jedynie przedstawia dane zebrane przez system monitorowania i tak, to są różne szczepionki. O tym jak różne świadczy między innymi różnica w harmonogramie szczepień.

PS: Twórcy Astry generalnie mieli problem z tym żeby uzyskać sensowną skuteczność nie generując nieakceptowalnych skutków ubocznych.Tam badania były zdaje się z turbulencjami i zwrotami akcji bo w trakcie musieli zwiększyć dawkę ponad planowaną ponieważ skuteczność wychodziła im za mała. Prawdopodobnie między innymi dlatego w
Mam swoje zdanie co do osób które po 1.5 roku od wybuchu epidemii nadal próbują na chłopski rozum porównywać sars-cov-2 do wirusa grypy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniac777: no ja mogę tak na chłopski rozum, bo przechodziłem to i to. Grype poznałem po tym że tydzień zdychałem w łóżku, a covida miałem i gdyby nie test to bym nawet o tym nie wiedział
@jestemmirek:

No brat mojego teścia poznał grypę po tym że go poskładała na tydzień, a COVID poznał bo wylądował na cmentarzu.
Moja mama grypę może gdzieś tam zapamiętała jako przeziębienie, a COVID ją przeczołgał tak że ma 6 wypisów ze szpitali w tym jeden z OIOM
Żona czasem na grypę choruje, a przy COVID tylko bolała ją skóra.
Ja grypę to pamiętam może sprzed 15-u lat, a przez COVID po raz
@maniac777: "Dobrze, wybierz więc sobie dowolny inny kraj wysoko wyszczepiony i podziel się ze mną nazwą tego kraju. Razem sprawdzimy o ile zmniejszyła się liczba zachorowań w porównaniu z okresem sprzed wdrożeniem programu szczepień."

W Anglii średnia w wakacje 2020 miałeś ok 600-700 przypadków dziennie a dziś 30000 xD
W Polsce porównywalnie teraz jak w tamtym roku. W Izraelu nie sprawdzam bo nie uważam by to było wiarygodne co oni podają.
@maniac777 zeby takie porownywanie mialo sens nalezaloby w tym samym okresie w kraju A szczepic a w kraju B o takiej samej ilosci i gestosci zaludnienia i wszystkich innych warunków nie szczepic. I dopiero takie porownanie ma sens. Ilosc zakażeń spada niezależnie od szczepień. Co więcej w podanym przez ciebie izraelu rośnie pomimo szczepień. Jak to wyjasnisz? https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,wariant-delta-w-izraelu--mimo-zaszczepienia-wiekszosci-mieszkancow--liczba-zakazen-wciaz-rosnie,artykul,33904493.html
@maniac777: Całą kwarantanne siedziałem z żona i dzieckiem, przed wynikiem moim widziałem pół rodziny i nikt nawet kataru nie dostał. W pracy na 150 osób jakieś 40 pozytywnych i maks to było przeziębienie i możesz nazywać mnie szurem, bo mam w dupie takich baranów
@Ziutek_Grabaz: Rośnie ale na jakim poziomie? Zresztą po co Cię pytam. Proszę poniżej. Właśnie taka jest z Tobą rozmowa.

Dwa że nie trudno jest ocenić skuteczność szczepień porównując liczbę chorych, hospitalizowanych i martwych w jednym kraju w grupach zaszczepionej i niezaszczepionej mając na uwadze ich liczebność. Ale gdy realne dane nie pasują Ci do wyobrażeń, to zaczynasz oczekiwać danych niemożliwych.

@jestemmirek: O ludziach porównujących COVID do grypy po 1.5 roku
Pobierz maniac777 - @Ziutek_Grabaz: Rośnie ale na jakim poziomie? Zresztą po co Cię pytam. Pr...
źródło: comment_1625940938zEGfcwcqrzbc52B7YNZM0W.jpg
@maniac777 co za różnica na jakim poziomie. Rośnie pomimo zaszczepienia większości obywateli wiec twoja teoria o tym ze szczepienia chronią i zmniejszają ilość zakażeń jest wlasnie teorią.
Nie niemożliwych tylko realnych i mających jakiekolwiek znaczenie poza teorytycznym. Ślepa wiara w system, w medyków i w światowe orgazniacje nigdy nikomu nie pomogła.
@Ziutek_Grabaz: No na takim poziomie który jest niczym w porównaniu do tego który był przed wdrożeniem programu szczepień gdy obecnie nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń a przed wdrożeniem programu szczepień była ich masa. Masz jeszcze jeden wykresik poniżej pokazujący jak szczepienia nie działają.

PS: Nie wiem czego ja oczekuje od człowieka który myli teorię z tezą.
Pobierz maniac777 - @Ziutek_Grabaz: No na takim poziomie który jest niczym w porównaniu do te...
źródło: comment_1625942313l9vn1aTsau2kKUQ0RwHpxJ.jpg