Wpis z mikrobloga

@vKING Chłopie jak masz takie zaburzenia, to nie pal, w trakcie fazy wszystkie objawy się spotęgują, a przy regularnym paleniu będzie mieć to przełożenie na stan trzeźwośći. Już nawet nie będę wspominał o tym, że marihuana wśród osób genetycznie predysponowanych może doprowadzić do schizofrenii, patrząc na to jak bardo marihuana ci nie służy i jakie zaburzenia masz, to możliwe ze znajdujesz się w grupie ryzyka. Odstaw to, nie służy ci.
@vKING: Możliwości jest wiele. Możliwe, że są to po prostu objawy nerwicy lękowej, wywołane nasileniem lęku. Możliwe, że ma to związek z zaburzeniami osobowości. I możliwe, że jest to jeszcze coś innego. Zwykle osoby z nerwicami nie mają psychoz, ale u ciebie jeszcze występują zaburzenia osobowości, więc może to wyglądać inaczej. W każdym razie - jeżeli palenie Ci nie służy to je odstaw zupełnie, chociaż do momentu poukładania sobie wszystkiego w
@vKING: Niekoniecznie zaraz musisz mieć skłonności do schizofrenii jak inni piszą. Ja mam podobnie gdy pale odmiany mieszane indicy i sativy. Gdy palenie jest w większości jednej odmiany to po małych ilościach nie mam takich jazd. Jakbym spalił więcej wtedy to by mnie zaczęło pewnie ryć. Różnie bywa zależnie od odmiany.
Jak masz jakieś rozterki w życiu, czy masz depresje, jakieś zaburzenie osobowości, to masz duże predyspozycje to bycia zrytym po
@vKING: tak, takie może być tez działanie marihuany. To bardzo osobnicze plus jak sobie tak wkręcasz tak masz.
Za podwieka - w sensie na studiach - jak paliłem i się strasznie z tym kitrałem i ekscytowałem, to tez mi się włączały paranoje: że sąsiedzi czuja i donoszą na policję, że jestem „ćpunem” i źle robię itd itp.
Odkąd mi trawa spowszedniała i nie wywołuje już emocji to i paranoje ustaly.
Po
@NaopaK: pomyliło Ci się. Konopie indyjskie :
Sativa ma dużo thc i mało cbd . Indica na więcej cbd . Natomiast pomyliło Ci się z cannabis sativa l czyli konopia siewna, która prawie nie ma thc