Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mirki tak na szybko. Zamówiłem piastę do auta. Przyszła mi całkiem inna piasta nie pasująca do mojego auta. Pudełko było od takiej piasty jak zamówiłem, ale w środku była innej firmy, w rozdartym woreczku(obstawiam że po zwrocie) i całkiem inna niż zamówiłem. Oczywiście od razu zwrot i do paczkomatu. Teraz po 14 dniach dostaję odpowiedź że piasta jest po montażu i nie zwrócą mi pieniędzy. Nie chodzi o te śmieszne 100zł za część i nawet nie to że wysyłają towar po zwrocie jako nowy. Najbardziej wkurzyła mnie taka januszerka że niby montowałem ich piastę jak od razu na pierwszy rzut oka widać że przyszła zła paczka i nie było możliwości tego zamontować. I teraz pytanie czy kojarzy ktoś znalezisko na temat jak założyć sprawę w e-sądzie, gdy zostanie się oszukanym na Allegro. Nie mogę tego znaleźć, a nie dam tym januszom zarobić

#januszebiznesu #allegro #pytanie
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LajfIsBjutiful: ogólnie to sytuacja wyglądała tak że o 17:28 odebrałem paczkę z paczkomatu. Wróciłem do domu, rozpakowałem, od razu widzę że nie taka jak trzeba więc próbowałem dzwonić, ale nikt nie odbiera. O godzinie 17:48 już zarejestrowałem zwrot i zaraz pojechałem wrzucić paczkę w paczkomat. Nie spodziewałem się takich problemów i tekstu że część nosi ślady montażu(bo oczywiście zdążyłem w 20 minut odebrać paczkę, pojechać do domu, rozpakować, zamontować, zdemontować i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pilaf: nie próbowałem. Ona wcale nie pasowała do mojego auta. Nawet nie próbowałem tego montować bo się fizycznie nie dało. Od razu zwrot przez Allegro. Rozumiem że gdybym coś chciał z tym robić, a tu od razu zwrot, czekałem 14 dni i odpowiedź że nosi ślady montażu xD
@Robie_fikolki: w takim razie pisz komentarz i spór na allegro. uwierz, jak opiszesz dokładnie jego januszowe zachowanie, to go dupa niesamowicie zapiecze. ludzie czytają komentarze, a jak walniesz negatywa to pewnie zacznie cie jeszcze straszyć sądem (rzecz jasna bezpodstawnie i #!$%@? by ugrał), więc nie czekaj i pisz.