Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: wyraznie sie zaoytales gdzie to widzialem wiec odpowiedzialem nie mam czasu na jakies formatowanie tekstu i wskazywanie dp czego sie odnosze. Jak potrafisz myslec to powininens od razu wiedziec do czego sie odnioslem.
wyraznie sie zaoytales gdzie to widzialem


@IGABOI: napisałeś tak:

wyobraz sobie ze nie dbaja dodatkowo o higiene np w restauracji nie ma czegos takiego jak rekawiczki czepek i utrzymanie czystosci rak.


@IGABOI: czyli w Indiach tego nie widziałeś. W związku z tym zapytałem się o Polskę. A ty odpowiedzialeś tak, bez cytowania, do czego się odnosisz:

widzialem takie rzeczy w hinduskich restauracjach, nie w polsce


@IGABOI: widzisz w twoich
Mój znajomy był kiedyś w Bombaju. Mówił że na ulicy zatrzymało się zajebiste Porshe, wysiadła z niego dobrze ubrana, zadbana kobieta, po czym ukucnela, nasilała do rynsztoka i pojechała dalej


@lone_sloane:

Warszawa, centrum, centrum medyczne, czekam w kolejce, poza mna jakas pani kolo 60, uroda chinska, elegancko ubrana, szczebiocze cos z osoba towarzyszaca. Nagle wstaje, podchodzi do kosza na smieci, harczac wypluwa cos z gardla do niego i wraca jakby nigdy
Tak się oburzyli że to święta tradycja, że go za obraze zakatowali na ulicy


@LiamRockwell: Podlasie 2019 - pytanie, dlaczego w wiosce większość domów nie ma toalet, tylko ludzie chodzą do sławojek - panie, a kto to widział, żeby srać tam, gdzie się mieszka. No cóż, tradycja...
@Nieszkodnik: tak jak najbardziej widze sens
Zapytales:

@IGABOI: a widziałeś takie rzeczy w większości restauracji w Polsce (i nie chodzi mi tylko o hinduskie)?


Wiec odpowiedzialem:

@Nieszkodnik: widzialem takie rzeczy w hinduskich restauracjach, nie w polsce


Chyba masz problem z mysleniem kolego, pisalem o hinduskich restauracjach a ty sie na sile #!$%@? do polskich nie wiadomo po co XD
@Sekularyzacja: W mojej poprzedniej pracy krąży historia że jak pewnego razu kilku Hindusów przyjechało na wymianę pracowniczą z Indyjskiej filii to połowo biura dostała żółtaczki bo #!$%@?ńce brali szklanki i talerze do kabin w toaletach i tam dupy myli po sraniu xDD