Wpis z mikrobloga

Jakby @xandra chciała od was pożyczać pieniądze to informuję, ze próbuje oddać w naturze*, a potem się obraża i urywa kontakt xD
Kolejna twarda lekcja dla mnie, a jeszcze twardsza dla @login-jest-zajety, który podżyrował pożyczkę, za to jest uczciwy i dotrzymuje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#afera #bekazpodludzi #feloniousgrupozakontrolo
źródło: comment_16257744942wC5ahEJQVKPGXn1jvwBo4.jpg
  • 661
@klajdla_a: jak masz tak głupio odpowiadać na argumenty i konkretne słowa do ciebie, to nawet nie odzywaj mordy bo się jeszcze bardziej pograzasz
Dam sobie głowę uciąć że jesteś dziewucha z nadwagą lub/i chociaż brzydka, tylko takie #!$%@?ą takie rzeczy
@nakolkach mylisz się, ale to już zostawmy. Nie pozwoliła bym nigdy żeby moje życie potoczyło się w taki sposób żebym musiała w jej wieku pożyczać pieniądze od obcych ludzi z internetu, a potem ich zwodzić, bo nie mam skąd oddać. Widocznie nadaje się tylko na rurę, jeśli nie umie załatwiać pieniędzy na oddanie. ¯_(ツ)_/¯
"Pozyczac" rozowym w internecie na gebe, co moze pojsc nie tak ¯\_(ツ)_/¯

Nawet na kokos.pl etc. jak jeszcze dzialalo, rozowe nie oddawaly mimo windykacji, dosc szybko sie z social lendingu w bantustanie wypisalem jak jakas 18 letnia szczylowa wpisana w zarzadzie spolki z o.o. mnie zaczela slangiem z warsaw shore jechac, ze nie odda kasy bo nic jej i tak nie moge zrobic. Ciekawe czy Kruk dal rade ;-)
@Felonious_Gru: Niech mi ktoś wyjaśni jak można w wieku ponad 30 lat nie mieć 80 zł? Nawet nie tyle co na oddanie ale żeby w ogóle pożyczać takie pieniądze. Mi by było chyba wstyd się w ogóle przyznać przez poproszenie o pożyczkę.


@Lofi_Mrufka: Latwa duza kasa jest dla tych co nie maja godnosci, kregoslupa, wyrzutow sumienia. Jak pozbedziesz sie tych paru #!$%@? to grube miliony na prawde latwo przychodza.
@xandra: Aferę mam w dupie i nie znam Ciebie, ale jedno Ci mogę napisać:

Nie, nie mieszam, życie miesza ()


To jest Twoje życie i dopóki nie zechcesz wziąć za nie odpowiedzialności w całości i będziesz ją zrzucać na los, zjawiska paranormalne i innych ludzi, tak długo takie rzeczy będą się dziać i będą poza Twoją kontrolą. Nie wiem czy to miałaś na myśli, ale zwróciłem na
@login-jest-zajety: Pożycz 10k xD

@Waderra: jesteś niewypłacalna ;)

@login-jest-zajety: im mniejsza kwota tym trudniej ściągnąć dług. Raz mi kolega 50zl trzy lata oddawał, to mu więcej nie pożyczyłem

otóż to a dzbany i tak będą komentować wykop serious biznes bo 80zł XDDDDDDD\

@login-jest-zajety: Mnie nigdy nie pożyczaj, choćbym niewiem jak wiarygodną bajkę stworzył ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Hazardzista: ok xD

Widzę ze
@Bitszkopt: Pewnie że raczej zrzutka. Prowadzę działalność też wiele lat (związana z IT) i ostatnie lata są świetne a szczególnie pandemia dla tego sektora to prawdziwe złote eldorado. Żyje mi się bardzo dobrze. Niestety początki nie były takie kolorowe, parę lat temu też zabrakło mi parę groszy do ZUS, klienta nie było - to co może dorosła osoba zrobić? Na OLX ogłoszenie, umyte parę okien, mieszkanko i tyle. Kolejne miesiące na
@devones: Dlatego mówię, że to jawna zarzutka bo nitka by się tak nie ciągnęła i xandra jakby nie chciała utracić twarzy to stanęłaby na głowie aby szybko odesłać należności z odsetkami, żeby op usunął post.
Jak pieniądze są potrzebne natychmiast w takiej sytuacji jak ta, to albo się pożycza na szybko od kogoś spoza internetu i od razu martwi jak spłacić nowemu wierzycielowi, albo tak jak mówisz- na olx ludzie szukają
W całej tej aferze nie chodzi o to, że @xandra pożyczyła i nie chciała/nie mogła oddać tylko, że w tym wpisie zaczęła się wybielać i oczeniać/grozić sądem(XD) @Felonious_Gru. Gdybym był na jej miejscu i zobaczył ten wpis skontaktowałbym się z pożyczkodawcą i szczerze wszystko wyjaśnił co prawdopodobnie zaowocowałoby zdjęciem wpisu lub korektą od autora, że już się dogadaliśmy. Czerwonaka z magicznym numerem 51 na wykopie popełniła wszystkie błędy pijarowe które widzieliśmy