Wpis z mikrobloga

Jakby @xandra chciała od was pożyczać pieniądze to informuję, ze próbuje oddać w naturze*, a potem się obraża i urywa kontakt xD
Kolejna twarda lekcja dla mnie, a jeszcze twardsza dla @login-jest-zajety, który podżyrował pożyczkę, za to jest uczciwy i dotrzymuje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#afera #bekazpodludzi #feloniousgrupozakontrolo
Pobierz Felonious_Gru - Jakby @xandra chciała od was pożyczać pieniądze to informuję, ze prób...
źródło: comment_16257744942wC5ahEJQVKPGXn1jvwBo4.jpg
  • 661
@xandra: znaczy nie żebym się przypierdzielał bo to nie mój case ale przed chwilą pisałaś, że musi czekać w kolejce na swoją kolej. Innym razem, że oddasz mu w terminie. Teraz poszedł przelew.

Ja rozumiem, że ktoś może mieć problemy finansowe ale to wygląda po prostu dziwnie. Rozumiem, że pieniądze "na czarną godzinę" zostały użyte czy jak?
@lano:

ale ja się odniosłem wyłącznie do Twojego określenia "zlecą się prawaki, że kobieta kasy nie oddaje


Tu nie chodzi o bycie prawakiem, czy nie, ale o kobiete z blyskawica, ktora nie oddaje kasy. Nie sugeruje, ze trzeba byc prawakiem. Sugeruje, ze prawaki uzyja tego wpisu do przedstawienia osob z blyskawica w avatarze w ciemnym swietle. Byla to forma zartu. Caly wpis jest typu "sprzedam opla". ( ͡° ͜ʖ