Wpis z mikrobloga

Elo #lodznapiwo ,
Pogoda jest trochę niepewna, ale nie powinno padać, jeżeli to minimalnie, więc skoro miał być grill, to będzie grill ( ͡ ͜ʖ ͡) W razie czego jak Was zmoczy, to skargi można wysyłać na metoe@icm.edu.pl ( )

Tak jak pisałem wcześniej grill będzie w sobotę 10.07 od 18.30 w parku na Olechowie. Wrzucę jeszcze jeden wpis w sobotę by nie było wątpliwości czy pogoda pozwoli czy nie. W komentarzach obrazek gdzie mniej więcej będziemy się rozstawiać, pod sobotnim wpisem wrzucę dokładną pozycję jak już grill będzie stał.

Z pytań jakie się pojawiły na pewno warto wziąć co tam chcecie zjeść i wypić czyli mięso jakieś piwka czy napoje (choć pewnie jak zwykle mięcha będzie aż za dużo), na pewno się przyda się jeszcze jakiś koc czy leżaczek.

Można wprowadzić trochę organizacji i możemy się trochę podzielić niektórymi rzeczami, bo bez sensu by każdy przynosił swoje musztardy, talerzyki i tego typu rzeczy.
Proponuje by listę niżej podzielić, kto może wziąć coś z tego niech się zgłosi, reszta może w zamian wziąć przekąski (chipsy, paluszki) czy jakieś słodycze, zawsze się przydadzą pomiędzy kiełbaskami:
- jednorazowe tacki/talerzyki, kubeczki i sztućce, tylko nie plastiki, bo się łatwo topią od gorącego jedzenia, lepiej papierowe i drewniane
- większy i ostrzejszy nóż, coś do przewracania, idealnie jakby były szczypce
- keczup, musztarda ew jakiś inny sos, tylko lepiej te wyciskane, a nie w słoikach
- grill - tu ja mogę wziąć wraz z rozpałką, brykietem oraz aluminiowymi tackami, chyba że ktoś ma jakiś większy lub lepszy grill i chciałby mnie wyręczyć, bo ja mam tylko taki jak te najtańsze
Jak ktoś się zgłasza do tych rzeczy, to miło by było jakby w miarę punktualnie przybył, by reszta nie czekała z odpalaniem grilla, bo czegoś brakuje.

Tuż obok parku jest Żabka, kilkaset metrów od parku Biedra, można zrobić zakupy na miejscu lub dokupić zapomniane rzeczy.

#lodz #wyjdzzdomuzwykopem
HetmanPolnyKoronny - Elo #lodznapiwo ,
Pogoda jest trochę niepewna, ale nie powinno ...

źródło: comment_1625738714Lsk2ku3zdO7FGk688xAGv0.jpg

Pobierz
  • 9