Wpis z mikrobloga

Jest tu ktos kto tak jak ja
- mieszka w kawalerce w nie swoim miescie
- nie ma zadnych znajomych w realu, kilku online, ale kontakt rzaden
- rozmawia przez telefon jedynie z rodzicami i widzi sie z nimi raz na 2 tyg
- nie wychodzi z domu przez dlugie okresy bo w sumie nie ma motywacji
- ma problemy zdrowotne, ktore powoduja upadek psychiki
i tak od 5 lat z wylaczeniem ostatniego roku gdy mieszkalam z rodzicami

#samotnosc #depresja #foreveralone
  • 14
@karolinkaaa2001: Lv 25 we wrześniu, kilka lat w Anglii. Nie dość, że nie swoje mieszkanie to jeszcze nie swój kraj. Kilka lat bez kontaktu z rodziną, sporadycznie tylko z bratem. Z chaty wychodzę jak muszę... Problemy zdrowotne zniszczyły we mnie pewność siebie, i domino ruszyło...
@LeSay: rozumiem. Anglia - fajna kraina. Czy chcialaby mieszkac? Tak. Czy chcialabym pracowac 9 to 5? Nie za bardzo.
Chcociaz taka zmiana dalaby mi mega duzy impuls do zycia i pewnie byloby fajnie, chociaz to duza odpowiedzialnosc tak wyjechac samemu i zaczac nowe zycie w innym kraju.
Jakie masz problemy zdrowotne?
@karolinkaaa2001: Nic fajnego. W Anglii nie jest źle głównie przez to, że zarobki są spore nawet na minimalnej. Dodaj do tego ich socjal i wychodzi na to że więcej zarabia ten który pracuje 3 dni w tygodniu, niż ten który pracuje normalne. Kraj idealny do wszelkiego rodzaju wałków. Mam zyebany wzrok. Leniwe prawe oko, nie widać tego specjalnie, niektórzy się zorientowali po roku znajomości dopiero, ale... no ciężko patrzeć dziewczynom w
@LeSay: no to powiem Ci, zebym sie odnalazla w takich warunkach chyba.
Leniwe oko. Na swoj sposob to urocze, ale pewnie moze Cie to irytowac i pozbawiac pewnosci siebie. Nie wiem jak dokladnie to tez wyglada z Twoim oczkiem.
U mnie psychika ostatnio siadla przez problemy z ukladem pokarmowym. Dlugie okresy mialam bardzo nerwowe i okraszone stresem, ostatnio brak motywacji, ale to przejdzie wszystko wkrotce.
@karolinkaaa2001: Na pewno, jak masz głowę na karku to naprawdę można tu żyć, i jakos specjalnie się nie przemęczać. Język jedynie to coś bez czego trudno się obyć, mimo że praktycznie wszędzie są polscy tłumacze, to jednak musisz najpierw o tego tłumacza jakoś poprosić ^^
Urocze? Hmm... Pierwsze słyszę, żeby ktoś tak to określał. Bliżej temu do udręki :)
Psychika siadła przez problemy z układem pokarmowym? Ciężko mi sobie wyobrazić co