Wpis z mikrobloga

Historyczna fabryka Ursus w Warszawie
W fabryce produkowano maszyny rolnicze, ciągniki a wcześniej nawet samochody i czołgi. Wielka fabryka zatrudniała prawie 30 tys. osób, a każdego roku wypuszczała na rynek 50 tys. pojazdów. Niestety warszawskie zakłady Ursusa zostały zamknięte. Z dnia na dzień znikają kolejne hale, niektóre wyburzone nawet nielegalnie, aby mogło powstać tam miejsce pod nowe osiedle.
Link do znaleziska znajdziecie Tutaj.

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które plusowały moje wcześniejszy wpisy odnośnie moich wypraw w opuszczone miejsca.
@ostrzyjnoz, @darek-jg, @choochoomotherfucker, @marian1881, @tekon, @KiciurA, @mjnck, @xhoax, @papierowyrecznik, @pan_kleks8, @gerwazybuleczka, @DreamTheoryMalayaEnterprises, @raz-dwa-trzyy, @bylo_sobie_zycie, @pelikan1992, @Buniu, @haammhalabali, @Pani_Asia, @fordomaniak, @Toldi_Ty_Matole, @sailer, @Olga_Lengyel, @Borok, , @0twierac2, @gwiezdna , @TiempoSanto, @briskmann, @MLeko29, @Budo, @jazuu , @Xiggi, @martinlubpl, @BuddyBud, @beerkoff, @GeorgeOfRivia, @dasistfubar, @Nixon52, @mateopoznan, @lubiekebaps, @Bintang, @Polankowicz, @barrus89 , @blazko, @KiciurA, @mirkewolnystrzelec, @maciejasty, @Hoverion @smoczewski

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #historia #warszawa #polska #ciekawostki
nightmeen - Historyczna fabryka Ursus w Warszawie
W fabryce produkowano maszyny roln...

źródło: comment_1625674479TkPEUg5xn38N9g11lOa1i0.jpg

Pobierz
  • 6