Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kinasato: oglądałem to kiedyś :d pamiętam że kreska była jak w EL i że było słabe :d sam to otwarcie wtedy krytykowałem i wyśmiewałem. Za wiele nie pamiętam, jeden wątek mnie trochę zaciekawił - odnośnie słabej znajomości zapisu japońskiego przez jedną z bohaterek, to chyba tu było. Interesowało mnie to w kontekście potencjalnej nauki tego języka, pewnie dziś bym lepiej zrozumiał, co było takiego śnieżnego w tej scence :d
@tamagotchi: chodziło o to, że bohaterka(wiedźma z magicznymi mocami, która uciekła z laboratorium i poszła do szkoły xDDD)

- nie umiała tabliczki mnożenia, na czym złapał ją MC, co w sposób oczywisty doprowadziło do tego, że siłowali się na rękę (???????????????)
- została wywołana przez nauczyciela do czytania i dukała przekręcając wyrazy
kinasato - @tamagotchi: chodziło o to, że bohaterka(wiedźma z magicznymi mocami, któr...
@kinasato: o, dzięki ;d tak, kojarzę te scenkę. I teraz kumam jego konsternację xd Że czyta kanji jak kanę. Wtedy za bardzo nie rozumiałem, co w tym śmiesznego ;d Z tego co widzę obejrzałem to w 2014. Oceniłem to wtedy na 5, co u mnie jest wyjątkowo niską oceną.
@kinasato: odnalazłem nawet swoją mini reckę z tamtych czasów

==

Gokukoku no Brynhildr - w końcu zabrałem się za ostatni odcinek. Seria wykonana mega przeciętnie, często wręcz rażąco słabo i to jej największa wada. Jednak fabuła sprawiała, że ciągle ciekawiło mnie, co będzie dalej. Mimo wszystko nikomu tego nie polecam - ciekawość to jedyne, co mnie przy tym trzymało. Absurdy są tam na porządku dziennym. Seria ani nie wstrząsa, ani w