Wpis z mikrobloga

Śmieszne, bo każdy z was umawiałby się tylko z pięknymi dziewczynami, gdyby mógł, a pierwszy jest do obrażania tych przeciętnych. Zwykli hipokryci z was, żenujące.


@herzyk_wieczorkiewicz: a prawda wygląda tak, że to kobiety pod realnymi imionami i nazwiskami, a nie nickami jak na wykopie, urządziły sobie masową bekę z niskich typów na tiktoku w trendzie "Sorry I'm not into short guys" i powstało już prawie 110k filmików z użyciem tego dźwięku.
@wilhelm99: Kurcze, teraz zobaczyłam, że musieli mi ten fragment wyciąć w redakcji, bo jest tylko tyle: " Ale już wyśmiewanie niskich facetów czy małych penisów jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. „Mężczyzna zaczyna się od 185 cm” − tego typu twierdzenia nie są rzadkością w opisach na Tinderze czy kobiecych grupach na Facebooku, a bywa, że wychodzą poza nie." Pewnie jeszcze kiedyś o tym wspomnę.
@DJtomex: Obydwie szanujemy działalność Kuczyńskiej w zakresie propagowania energii jądrowej, ma b. dużą wiedzę na ten temat, Herzyk kiedyś szerowała jej posty tego dotyczące, ale obydwie jednoznacznie się odcięłyśmy i potępiłyśmy jej działania, kiedy zaczęła terfić.
@herzyk_wieczorkiewicz:

To, że umawiam się raczej z przystojnymi facetami (ale nie chadami) nie znaczy, że gardzę niskimi i brzydkimi. Śmieszne, bo każdy z was umawiałby się tylko z pięknymi dziewczynami, gdyby mógł, a pierwszy jest do obrażania tych przeciętnych


Święta prawda, w dodatku spora część tego środowiska to osoby o skłonnościach pedofilskich co tylko pokazuje, że nie są jednostkami z prawidłowo ukształtowaną psychiką o jakiejkolwiek moralności nie wspominając. Seksualizują kobiety często
P.S. To, że umawiam się raczej z przystojnymi facetami (ale nie chadami) nie znaczy, że gardzę niskimi i brzydkimi. Śmieszne, bo każdy z was umawiałby się tylko z pięknymi dziewczynami, gdyby mógł, a pierwszy jest do obrażania tych przeciętnych


@herzyk_wieczorkiewicz: Mi by wystarczyła przeciętna dziewica bo jestem przeciętnym prawiczkiem, niestety przez wasze promowanie rozwiązłości zdechnę w samotności