Wpis z mikrobloga

Banować tych co dobrze wyrażają o tej femnistycznej Patrycji Wieczorkiewiczównie. Przecież ona jawnie mówi, że spotyka się tyko z chadami, a brzydkimi i niskimi brzydzi. To, że powiedziała parę ciepłych słów o #blackpill nie zmienia faktu, że nienawidzi większości facetów.

#przegryw #feminizm
  • 73
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz: Umiesz czytać w ogóle? Jestem autonomiczną jednostką, w tym kontekście mam głęboko w dupie kto coś do was pisał. Czy ja czegokolwiek od ciebie oczekuję? Dlaczego tak uogólniasz? Poważnie, słabo mi się robi biorąc wchodząc w interakcje z tak miernym dyskutantem.
  • Odpowiedz
@Maximinus: Napisałam, że każdy umawiałby się z ładnymi dziewczynami, GDYBY MÓGŁ, gdyby miał wybór, to wolałby umawiać się z ładnymi niż nieładnymi, to normalne. @Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: No przystojny typ nie musi być chadem, mnie zupełnie odrzucają te foty chadów, które są wrzucane na wypok, wolę fajnego normika z ciekawym nosem (najlepiej dużym i złamanym:), koniecznie chudego, takich chyba nazywacie suchoklatesami:)
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz: XD to było żartobliwie a ty zaczęłas obrażać jak ostatnia przegrywofobka, oczywiście zupełnie przypadkiem pukasz sie z Chadami, ja bym sie nie obraził gdyby do mnie jakaś różowa napisała ze idziemy sie bzikać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu wyszło szydło z worka dla ciebie przegrywy są podludźmi liczy sie tylko chad i słupek wyborczy lewackiej partii którą popierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz:

Napisałam, że każdy umawiałby się z ładnymi dziewczynami, GDYBY MÓGŁ, gdyby miał wybór, to wolałby umawiać się z ładnymi niż nieładnymi, to normalne


Napisałaś, że umawiałby się TYLKO z ładnymi dziewczynami. I o to tu się rozchodzi.
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz: Ale wy jesteście totalnie przeciętne w tym sęk. Tak działa blackpill, przeciętna kobieta może umawiać się z przystojnym facetem a przeciętny facet siedzi w samotności bo żadna panna nie zwróci na niego uwagi.
Gdybyśmy wywrócili to do góry nogami byłby płacz i lament, że tak nie może być i trzeba coś z tym zrobić...
  • Odpowiedz
Jon Kortarajena


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Sprawdziłam, kompletnie mi się nie podobają, choć widzę, że są bardzo kanoniczni i klasycznie przystojni. Po prostu wolę interesującą urodę niż taką klasyczną, moi partnerzy mieli zwykle ok. 175 wzrostu, duże krzywe nosy (taki mój mały kink) i nijak się nie wpisywali w definicję chada. Ale też nie twierdzę, że byli jakoś mocno poza kanonem i nie wypieram się, że zwracam dużą uwagę na wygląd, po prostu mam
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Jezu, ja bym powiedziała, że to jakiś mega chad, ale mi się nie podoba, zbyt klasycznie przystojny. Z moich celebrity crushy to tak: Adrien Brody, Brian Molko (sprzed 10 lat, 168cm), Cillian Murphy (175cm), Alvaro Morte (ale tylko w "La Casa Del Papel"), Eddie Redmayne. Ale może jakaś dziwna jestem. /P.
  • Odpowiedz