Wpis z mikrobloga

kurna, uwielbiam takie akcje, nie tylko na pasach rozbiegowych na autostradach ale w mieście gdy się łączą się z takimi dojazdami,

auta się rozpędzają na tym pasie wjazdowym, już tam dobrane prędkości aby był płynnie, kierunkowskazy już rozgrzane do czerwoności ;] ostatnie auto zaraz przejedzie i każdy zmieni pas rozbiegowy i pojedzie w siną dal...

ni uja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten ostatni wbija przed wszystkimi, najlepiej jeszcze przekraczając linię, ci dwaj z przodu walą po hamulcach i zatrzymują się na końcu pasa... heu heu heu

#motoryzacja
SpalaczBenzyny - kurna, uwielbiam takie akcje, nie tylko na pasach rozbiegowych na au...

źródło: comment_1625494651aMqBBgY2ugPzUazCjfjVzK.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
myślę że problem leży w szkoleniu kierowców i chodzi zarówno o włączanie się do ruchu jak i o kulturę jazdy tych co już są na autostradzie. Widząc auta które chcą się włączyć do ruchu powinno się z automatu zjechać na środkowy lub lewy pas (oczwiscie jeśli jest taka możliwość) tak żeby umożliwić im bezpieczne wskoczenie na prawy pas. Rzecz w tym że u nas się tego, nie wiedzieć czemu, nie uczy. Sam
  • Odpowiedz
@Ausfahrt: No ale gdzie i jak?! Przecież jaśnie pan zestawem jedzie i on ci nie zjedzie na lewy bo to 40 ton i bułki z wędlinami przyjadą 2 sekundy później.
@SpalaczBenzyny: Też mnie to denerwuje ale obecnie samochody mają takie przyśpieszenie, że jesteś w stanie osiagnąć wymaganą prędkość bardzo szybko. Ja jako że mam słaby samochód to muszę się rozpędzić do końca gdy takie BMW/audi czy mercedes jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komisariatnapomorskiej: To akurat 100% prawda, mówię tylko ile da się przeciętnie osiągnąć nie najnowszym samochodem, więc nawet i takim co ma 70KM powinno dać radę dobić te 90+ (zazwyczaj te 90 wystarcza aby wyrównać do ciężarówek), a nadal nie rozumiem dlaczego inni tak boją się dodać gazu
  • Odpowiedz