Wpis z mikrobloga

Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe kłamią na temat Tindera:
1. "Faceci też nie mają zainteresowań" - gówno prawda, to k0biety nie mają + żałosne opisy
2. "Ciężko poznać kogoś do związku" - XDDD chyba czada jak jesteś brzydka
3. "Mamy też ciężko" - bitch please, gruba p0lka bez zainteresowań ma do wyboru inżynierów 6/10, czadów na ONS, mokebe, habibiego i wielu innych. Nawet nie musi nic robić.

Spocony pasztet ma 100 matchy w 2 dni, ale p0lki niezadowolone bo giga chad nie przyjechał na białym koniu ¯\_(ツ)_/¯
#pieklokobiet #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swietyspokoj - Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe k...

źródło: comment_1625473336dvMqlI2whZue4410OmjUTB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@vauecki: a co jeśli fakt, że w ten sposób są wychowywani chłopcy w p0lsce sprawia, że mają statystycznie niższy testosteron i mniej zarysowane blackpillowe cechy?
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: nieprawda, jest mnóstwo facetów którzy piszą że szukają związku i to nie przegrywy tylko przystojne chłopaki, zadbani, wykształceni itp. Dla p0lki wszystko tylko nie spokojny, ogarnięty mirek. Bad boy z kuratorem ma większe szanse zaruchać no przecież to jest parodia XD


@swiety_spokoj:
Pobijam i podbijać będę na każdym kroku. Mam w gronie znajomych normalnych, poukładanych mirasów. Wykształconych, nietoksycznych, pracujących, bez nałogów, z zainteresowaniami. I leci im któryś rok trajhardu,
  • Odpowiedz
Wymagania: nie bądź gruba i nie puszczaj się. Wielkie.


@niewiemcorobic:
Albo lepiej. Bezdzietny szuka bezdzietnej.

Hurr durr, nienawidzisz kobiet/dzieci. Toksyczny mizogin. Hatfu!

Przegrywy mają 100 razy lepsze zainteresowania niż Netflix and chill


Wracają mityczne zainteresowania. Smutny fakt jest taki że 95% kobiet nie robi dosłownie NIC. Netflix, chill, mejkap, ciuchy, social media. Podczas podrywowej bajery ja już sobie dawno dałem spokój w prowadzenie konwersacji w tę stronę.

Oj tak ten słynny
  • Odpowiedz
dla tubylcow grają teatr niedostępnej a na calym swiecie opinia darmowego burdelu

@vauecki: To jest tu chyba najbardziej zabawne że nawet w jakiejś Japonii Polka (czy tam ogólnie słowianka) ma opinię łatwej do "zrobienia" XD
  • Odpowiedz
To jest tu chyba najbardziej zabawne że nawet w jakiejś Japonii Polka (czy tam ogólnie słowianka) ma opinię łatwej do "zrobienia" XD


@Teutonic_Reich:
W UK, wg zaprzyjaźnionych Anglików - random Ci takich rzeczy w twarz nie powie jako Polakowi (zwłaszcza jeśli duży, wytrenowany jesteś), nasze rodaczki taką reputację właśnie mają.

Rumunki się tutaj bardziej szanują.
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: to raczej tak nie dziala. Ja za czasow tinderowania selekcjonowalem swajpy i trafialem na same atrakcyjne.
Potem mi sie nie chcialo czytac opisow i ogladac zdjec to wszystko w prawo szlo i jak wrocilem do manualnego trybu to mialem same paszczury w proponowanych.
Takze lepiej miec 100par wyselekcjonowanych niz 400 paszczurow
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: kurde juz nie pamietam ale tinder ma jakis rating ze jak dasz komus w prawo i on/ona da w prawo to jezeli ty masz wiekszy scoring od ziomka to nic nie tracisz ale on zyskuje w swoim ratingu. Gorzej jak jestes ladna i ktos ci nie dal swajpa jednak to spadasz. W ten sposob potem wyswietlaja sie osoby tylko na podobnym poziomie.

Ps na reddicie gdzies cos jest z programistycznego
  • Odpowiedz