Wpis z mikrobloga

ja mam 26 i też niewiele pamiętam. Przypomnisz co takiego #!$%@?ł?


@malinq: Jak to pan ze zdjęcia powiedział: "ch*, du* i kamieni kupa" z afery taśmowej po której PO straciło władzę, a pan Donald musiał uciekać z Polski pod sukienkę Makreli bo służby chciały po aferze hazardowej go z tego ''rozliczyć''. Wiesz, skoro w jednym roku PO przegrało prezydenta i jesienne wybory to ludzie musieli mieć jakieś powody by
Pobierz 4x80 - > ja mam 26 i też niewiele pamiętam. Przypomnisz co takiego #!$%@?ł?

@malin...
źródło: comment_1625459093jDhXORKBuK6V5Zet9kEXoG.jpg
@Hurytig: patrząc z perspektywy 2021 roku to po robiło dokładnie to samo co PiS ale mniej rozdawnictwa i bardziej wprost - PiS obiecuje gruszki na wierzbie i rozdawnictwo i niestety realizuje te postulaty, po nie rozdawało aż tak, a pomijając ta różnice to robią dokładnie to samo
@Alex_mski: @malinq:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Druga-strona-medalu-7-lat-rzadow-Tuska-7217929.html

"Tymczasowe" podniesienie VAT na 23% które mamy do dziś
Wzrost akcyzy na ropę
Nie mówiąc już o chorym prawie śmieciowym oddającym odbiór śmierci samorządom po czym powstały monopole i zmowy cenowe.
Wzrost długu publicznego

A to wszystko było pod hasłami wolnorynkowymi i sam Tusk (tfu na tego śmiecia) mówił że jak ktoś zaproponuje podwyżkę podatków to wyleci z rządu? xDDD

PIS i PO to partie populistyczne i
@Hurytig: podwyższenie wieku emerytalnego to była jedna z lepszych decyzji Tuska, poza tym pokazał, ze potrafi robić trudne reformy, a nie tylko takie pod publiczkę.

Co do Sowy to te podsłuchy pokazały, ze miał w rządzie specjalistów, którzy mieli całkiem realny pogląd na świat. Np. obecne przecieki ze skrzynki Dworczyka pokazują, ze obecny rząd to banda debili i populistów
@Hurytig póki ludzie nie zrozumieją, że istnieje coś więcej niż PiS, PO i Konfa, to już szczerze Tusk lepszy z tego wszystkiego. Właśnie dlatego, że pamiętam sytuację sprzed 2015 i wolałabym cofnąć Polskę o te kilka lat.