Wpis z mikrobloga

W sumie myślę, że jak większość osób tutaj nie lubiłem tuska kiedy odchodził. Tylko problem jest taki, że w porównaniu z tym co się teraz odjaniepawla to x100 lepszy jest tusk.
  • Odpowiedz
@malinq: ale czemu mam ci dawać alternatywę? Typ jest kłamcą i oszustem, popierałem go z całych sił w 2007 roku ale oszukał mnie, sprzedał całkowicie wolnorynkowe idee, a teraz gdy PO dojdzie do władzy bedzie jeszcze gorzej, bo już praktycznie nie ma wolnorynkowego elektoratu, zostały socjaluchy z PIS albo socjaluchy z Lewicy i żeby PO wygrało pójdą po elektorat Lewicy - będzie full socjal plus rewolucja kulturowa.
  • Odpowiedz
@malinq: ale czemu mam ci dawać alternatywę? Typ jest kłamcą i oszustem, popierałem go z całych sił w 2007 roku ale oszukał mnie, sprzedał całkowicie wolnorynkowe idee, a teraz gdy PO dojdzie do władzy bedzie jeszcze gorzej, bo już praktycznie nie ma wolnorynkowego elektoratu, zostały socjaluchy z PIS albo socjaluchy z Lewicy i żeby PO wygrało pójdą po elektorat Lewicy - będzie full socjal plus rewolucja kulturowa.


@alteron:
  • Odpowiedz
z afery taśmowej po której PO straciło władzę,


Ach te czasy gdy rozmowa z paroma wulgaryzmami powodowała utratę władzy. Nie to co teraz (wałki na setki milionów).

a pan Donald musiał uciekać z Polski pod sukienkę Makreli


Pan
  • Odpowiedz
po robiło dokładnie to samo co PiS ale mniej rozdawnictwa i bardziej wprost


@testovirondepot: Bzdura. Patrząc z perspektywy czasu - to Polska się ROZWIJAŁA za PO, a ludziom z roku na rok żyło się lepiej. Inwestycje, mądre zarządzanie gospodarką i nieporównywalnie mniejszy nepotyzm. Za PiSu - inwestycje najniższe od czasów komuny. Inflacja #!$%@? w kosmos. Przewalone setki milionów, jeśli nie miliardów (biorąc pod uwagę stratę Lotosu). #!$%@? doszczętnie system sądownictwa,
  • Odpowiedz
to dlaczego PiS nie obniżył?


@blinxdxb: obniżył, sporo różnych ulg i obniżek. Oczywiście za tym poszły podwyżki w innych sektorach a nawet tworzenie nowych podatków, ale pis obniżył pit, cit i też wycofał pit dla ludzi do 26 roku życia.
  • Odpowiedz
@Mmmkurla: po #!$%@?, pis #!$%@?, wszyscy rozpiedalaja na rowqni, jedni sprzedaja firmy i wciskaja swoich na pozycje prezesowskie, inni robia to samo + rozdaja menelom za nic pieniadze, te same ryje od komuny sie przewijaja, pred kamerami udaja wojne a wieczorem pije ekipa kaczora razem z ekipa tuska wodke xD
  • Odpowiedz
@Hurytig: Nie byłem za Tuskiem. Nie jestem za Tuskiem. Jestem za mniejszym złem. W tym kraju, nie ma dobrego wyboru. Jest wybór słaby i #!$%@?. Wolę ten słaby. Wybór mizerny, byłby najlepszy ale wygrać on nie ma szans, co widać od kilku wyborów. Wyboru dobrego, nie ma w tym kraju. Więc sorry, ale jak coś ma szanse zniszczyć wybór zły, to będę w miare możliwości wykopywał, plusował, głosował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedBaron: tak dobrze znasz jego pragnienia? Kiedy o tym mówił? Poza tym kto kiedykolwiek użył słowa "osadnicy"? Ile się da to ile? Jak już centrala Cię wysyła, trollu, to przynajmniej dobieraj szczegółowe informacje, bo za taki wpis, to ani 10 groszy nie dostaniesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lancernik: miliard wyrzucony całkiem w błoto, gdzie to właśnie wcześniej platforma stwierdziła że inwestycja w tą elektrownie jest nieopłacalna, bo normy unijne dotyczące elektrowni węglowych się zmienią. Na to przyszli ura-bura pisowcy i jak to tak? #!$%@?ć wszystko, pompujemy hajs. A teraz #!$%@?, kolejny wielki sukces, bo niedoszłą elektrownie węglową, na którą #!$%@? miliard, będą przekształcać na gazowa, z czego przekształcenie polega no #!$%@? wszystkiego i budowie od nowa i
  • Odpowiedz
@Hurytig: To jest właśnie praktyka - dziel i rządź. Teraz wróci "Słońce Peru" niczym Mesjasz zstąpił na ziemię, a wiara to jak zwykle kupi. Nie ma już raczej nadziei na tych wszechobecnych idiotów. "Narodowi polscy idioci"...
  • Odpowiedz