Wpis z mikrobloga

@Hurytig: Cokolwiek by nie #!$%@?ł, bo nieskazitelnie czysty to nie jest żaden z nich, to Polska za jego rządów nie była przynajmniej pośmiewiskiem w Europie, tak jak teraz, gdy śmieje się z nas cały cywilizowany świat. Tusk nie #!$%@?ł sądów, nie łamał konstytucji, prawo było prawem, a nie śmiesznym fikołkiem pisanym na kolanie. Tusk nie odważył się odebrać kobietom ich podstawowych praw. W towarzystwie Tuska nigdy nie widziałem także klaunów
  • Odpowiedz
@Hurytig: szkoda czasu i nerwów. Polacy w stu procentach zasługują na to co mają.

Pamiętam okres na wykopie sprzed dojacia pisu do władzy - te same argumenty, jeden do jednego: "może i PiS nie był najlepszy czy święty ale to będzie sto razy lepiej niż za Tuska i Kopacz, a te rządy 2005-2007 to nie takie złe były!"

Po prostu jestsmy narodem
  • Odpowiedz
@Rizzo: to co odwalił pis to ewenement, najgorsze chwasty od 30 lat. Przy nich PO to niewinne dziewice. NIe wiem jak inni, ale w powrocie Tuska widzę szansę na obalenie pisu, bo bez niego partia była w rozsypce. Sam na PO nie bede głosował, chyba że program pokażą dobry.

Jeszcze chce teraz utrzymać 500 plus bo tak wychodzi z PRowych badań


Chyba jesteś pisowskim trolem skoro nie wiesz że on
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: ja tylko jestem zwykłym robakiem który sam pracuje na swoje utrzymanie i nie chce popierać populistow, czyli ludzi którzy mówią to, co chcą usłyszeć wyborcy. Jak komuś to pasuje to nic mi do tego, może głosować zgodnie ze swoim sumieniem. Ja jestem już rozczarowany, brzydzę się politykami i polityką, szkoda tylko że to tak mocno wpływa na moje życie
  • Odpowiedz
@Rizzo: zrozum że wyborów nie wygra sie mówiąc prawdę bo przegrają. A to dlatego że 30 procent polaków to matoły ekonomiczne. I do tego naiwne. Zobacz jak dużo ludzi wierzy w propagandę tvp, to pokazuje jak duży jest problem u Polaków z krytycznym myśleniem - tragedia po prostu. Rozmawiałem z takim jednym, no idiota po prostu, wierzy we wszystko co mu #!$%@? serwuje.

Na ten moment nie mam na kogo
  • Odpowiedz
@Hurytig: Przecież tutaj wystarczy słowo krytyki wobec wielkiego Donalda XDD I już cię jadą jakbyś im matki obraził. Ja rozumiem, że obecną władza jest zła, ale niektórzy to w jakąś paranoje wpadli.
  • Odpowiedz
+42

@Alex_mski przekręty Wysokie podatki podwyższenie wiek emerytalnego ukradł pieniądze z OFE


@Hurytig: przekręty Platformy to dziecinne aferki przy tym, co robi codziennie piss

Wysokie podatki - porównywanie wysokości podatków za Tuska i piss pokazuje, że za Tuska były o
  • Odpowiedz
@Hurytig: Nie za Tuskiem a przeciw PiSowi, ja zawsze byłem antypis i wiedziałem że jak wygrają będzie powtóka z lat 2005-2007 ale niektórzy mieli pamięć złotej rybki ;) Donald to też nie moja bajka do końca, ale może zrobi reset i przywróci trochę normalności ostatecznie pokonując karakana.
  • Odpowiedz
@Hurytig: no pamiętam jak wczoraj jak Tusk rozmontował i upolitycznił sądownictwo aż po TK, przekształcił telewizję publiczną w TV North Korea, wpakował się po jaja kościołowi kosztem cofnięcia nas do średniowiecza na tle reszty europy, pchnął ludzi na ulice po czym musiał obstawić swój dom surrealistyczną ilością policji bo jest obsranym tchórzem i tyle, #!$%@?ł miliony na wybory które się nie odbyły, dawał milionowe zlecenia trenerom narciarstwa patrząc tylko jak
  • Odpowiedz
Wolę takiego kogoś, niż PiS które np w strachu przed utratą kilku procent w sondazach postanowiło nie testować lub kierować na kwarantannę Polaków wracających z UK na święta, co przyczyniło się do kolejnej fali covidu wywołanej brytyjską mutacją i śmierci tysięcy ludzi.


@Trzesidzida dzięki, za przypomnienie tego. Jak dla mnie trzeba to fachowo opracować o przypominać jak "fur Deutschland", do porzygu. To najbardziej antypolska decyzja polskiej władzy od wprowadzenia stanu wojennego.
  • Odpowiedz