Wpis z mikrobloga

Mirki, czegoś takiego to nie widziałem.

Jadę sobie patrzę w lusterka, pogotowie albo policja. Zjeżdżam na bok a tu mnie #!$%@? kemping mija. Wyprzedziłem i nagrałem. Dla mnie ostra przesada, zgłaszać na policję? co myślicie?

Rejestracja: PO913HK
Kemping należy do centrum kampingowe smolicz, znalazłem po numerze telefonu w necie (komentarz)

#samochody #motocykle #motomirko #prawo ##!$%@?
  • 77
@WolfSky przerobiony z ambulansu.

Przypadkiem coś włączył.

Nie rób dymu.

Tia, bo przecież demontaż nielegalnych świateł jest niemożliwy gdy robisz kompleksową przebudowę pojazdu xD Zwłaszcza, że to jest dobre miejsce na montaż np. doświetlenia zakrętów. @rraaddeekk

@WolfSky: Zgłaszaj koniecznie, mandat to szczegół, ale firma musi zostać zmuszona do demontażu świateł (folia też już podejrzanie mocno przypomina front policyjny, ale to jeszcze szczegół). Takie pomysły trzeba dusić w zarodku żeby uniknąć patologii
Już pięć godzin wałkujecie ten temat, a nikt nie zadał sobie trudu by przytoczyć odpowiedni przepis. Ech, wykopki.

Art. 96a. [Nieuprawnione oznakowanie pojazdu jako uprzywilejowanego]
§ 1.
Kto, nie będąc do tego uprawnionym, posiada w pojeździe urządzenia stanowiące obowiązkowe wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego w ruchu, wysyłające sygnały świetlne w postaci niebieskich lub czerwonych świateł błyskowych albo sygnał dźwiękowy o zmiennym tonie, a także elementy oznakowania w postaci napisów,
podlega karze grzywny.

§ 2.