Wpis z mikrobloga

Kupiłem bilet na samolot na kiwi.com i zamiast Przemysław napisałem Przemek. Samolot do Włoch we wrześniu. Zmiana imienia na kiwi.com kosztuje 540 zł, mogą mnie nie wpuścić do samolotu czy raczej olewają takie szczegóły ? Przewoźnik Wizzair. #loty #podroze #podrozujzwykopem #wizzair
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perzmek: trochę lipa, bo jakbyś kupił bezpośrednio przez Wizzair to na infolinii zmieniliby ci za darmo. w Polsce MOŻE by na to przymknęli oko, ale w drodze powrotnej z zagranicy imię na bilecie będzie niezgodne z tym co w paszporcie więc na 99% nie przejdzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kolo123 przy odprawie online podaje się numer dowodu, ale wtedy wpisuje już tylko numer dowodu, imię i nazwisko jest pobrane z tego co wpisałem wcześniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mogadishu @Konkol @kolo123 Może was nie interesuje ale już będziecie wiedzieć na przyszłość :D zadzwoniłem do Wizzair i udało im się zmienić. Wredna pani z infolinii najpierw sprawdziła dane, potem kazała podać maila. On się nie zgadzał z tym który podałem na kiwi ale zapytała o numer telefonu i było w porządku. Powiedziała że imię zmieniła a potwierdzenie wyśle mi na maila. Na jakiego maila nie wiem bo się
  • Odpowiedz
@Perzmek: mail się nie zgadzał, bo oni robią rezerwacje na swoje maile xD też kiedyś u nich bookowałam bilet i jakie było moje zdziwienie, kiedy nie mogłam się zalogować do strony żeby pobrać kartę pokładową, a lot miałam nad ranem. na szczęście się udało z nimi skontaktować i mi wysłali na messengerze xD ale nigdy więcej nie zamawiam przez pośredników od tamtej pory
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kasia786 bilety dostałem odrazu bez problemu. Zadzwoniłem do wizzaira i zmienili dane a biletu ze zmienionym imieniem nie dostałem. Tak czy siak lot mi odwołali a pieniędzy nie zwrócili (°°
  • Odpowiedz