Wpis z mikrobloga

@CukrowyWykop PiS przynajmniej zrobił coś dla zwykłych, prostych ludzi


@Mathas: A co nas obchodzą zwykli prości ludzie? Nas obchodzą ludzie, którzy mogą podnieść rangę Polski na arenie międzynarodowej, ruszyć polską gospodarkę a nie zwykli prości ludzie którzy jedyne co dają społeczeństwu to fekalia. Precz z komuną gloryfikującą niziny społeczne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Rozwala mnie gadanie ludzi, że Tusk jest spoko, bo nakradł mniej niż Kaczyński. No ale jednak w jakieś afery jest zamieszany, więc jakim cudem ktoś taki może siedzieć w polityce? Dlaczego ludzie głosują, na dosłownie, złodzieji?
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: Bo się okazało, że PiS potrafi takie rzeczy #!$%@?ć, że już człowiek woli tego co mniej kradnie i się do większości rzeczy nie wtrąca ;) Oczywiscie dla mnie złodziej to złodziej i może #!$%@? na równi z pisem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wanzey: czyżby historia zatoczyła koło? Po rządach PO ludzie głosowali na PiS nie dla dlatego, że byli tacy super, tylko dlatego, że PO było takie #!$%@?. Czy sytuacja się powtórzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mathas: Amber Gold to oszustwo, które udało się tylko dlatego, że znalazły się kompletne matoły, które się na to nabrały. Trzeba było być skończonym kretynem, żeby w 21 wieku zainwestować pieniądze w piramidę finansową.

No i nie ma cienia dowodu, że Tusk miał z tym coś wspólnego.
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Amber Golf pokazał, jak Trójmieście działa prokuratura i czemu na ten region mówią Mała Sycylia, ale oczywiście to wina ludzi, że skazanemu człowiekowi pozwolili na taki biznes. No i oczywiście nic nie miał wspólnego xD od synka w firmie po to, że on i jego ekipa gówno z tą sprawą zrobili
  • Odpowiedz
@mih88: było źle i wszyscy chcieli zmian. stagnacja i kolesiostwo to żadne rozwiązanie. Ja mam lewicowe poglądy i wesprę lewice. Nowoczesne obyczaje i solidarnościowa gospodarka, przejrzystość działań polityków.
  • Odpowiedz
Tylko kolesiostwo i zabrane OFE


@Alt-: czyli jak pis? Bo to pis dokańcza ofe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymień jedną inicjatywę bądż ustawę PO. To byli po prostu lenie bez programu, pogodzeni z tym, że państwo to ch dupa i kamieni
  • Odpowiedz
: to po zniszczyłó ofe.


@Alt-: tak po prawdzie to ofe zniszczyło AWS nie kończąc reformy. poczytaj sobie o ofe.

a reszty żal aż komentować. jak ty chwalisz mierzei wiślaną(ciekawe czy wiesz co tam może pływać) i inne pisowskie pierdy(mam dla ciebie info. liczba przecinwików zakazu handlu w niedzelę właśnie przekroczyła
  • Odpowiedz