Wpis z mikrobloga

PiS przynajmniej zrobił coś dla zwykłych, prostych ludzi, zaczął spełniać to co obiecali w kampanii


@Mathas: zabrał im pieniądze, rzucił im ochłap i #!$%@?ł inflację? Tak dobrze jest że w demografi już dawno tak źle nie było jak za pisowców.

PO oczywiście twierdzili, że się nic nie da zrobić, lepiej było całować dupsko prywaciarzom i robić wały na ofe czy Amber Gold.


Faktycznie lepiej całować dupę pisowskiej rodzinie nie państwowym( ͡
Bo z tego co widzę to dobrze rządzą


@Pan_Orama: Jesteś jak ten facet co komentuje wybór dziwisza na sołtysa" mnie nie molestował, internetów nie oglądam"
Po 6 latach rządów pis mamy zapaść gospodarczą, nie znaczymy nic na arenie międzynarodowej, mamy przynajmniej jedną aferę dziennie z udziałem rządzących, ceny rosną i nawet średnio zarabiający to widzą, władzę w Polsce przejmują konserwatyści religijni o zapędach autorytarnych. Zresztą po co ja to piszę, słowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wanzey: program Tuska można strescic w dwóch słowach, albo 8 gwiazdkach, co już było grane. Głosowałem na peło w kilku ostatnich wyborach z braku wyboru, ale jak nic się zmieni w opozycji to pisiory będą rządzić aż kaczor nie zdechnie.
@Alt-: O dziwo to ich robienie nic było najlepszym co mogli zrobić dla gospodarki. Gdyby w tamtym okresie pis byl u wladzy i zacząl swoje rozdawnictwo...mozna sobie wyobrazić. Kilka lat stabilności dla przedsiębiorców po kryzysie to było blogoslawieństwo. Nic nie robienie i nie rzucanie kłód pod nogi firmom to juz jest bardzo dużo. Działa, to nie ruszaj. Ofe, vat, można na to przez nich pluć, tylko po najwiekszym kryzysie finansowym trzabyło