Wpis z mikrobloga

@trgf mało zarabiać xD. Ogólnie musiałbyś popisać z moją żoną bo ja mogę trochę nieprawdę pisać, ja mam podatek z tabeli 7100, progresywny, czyli to co płacę co miesiąc to zaliczki na podatek a jest to rozliczane dokładnie w rozliczeniu rocznym. Jakoś niedawno liczyliśmy że on się opłaca do 400-450k albo coś koło tego, później jak masz możliwość to kildeskatt, tzn ze zabierają ci nie mniej nie więcej a 25% nieważne ile
@kipowrot: Nie za dużo ale byłam w stanie w wieku 21 lat wyprowadzić się i zamieszkać na wynajmowanym, kupić samochód i życ normalnie bez jakiś większych ograniczeń. No ale Tesla nie jeżdzę i swojej łódki nie mam XD
W jakiej części Norwegii się zatrzymałeś? Jak Ci się żyje? Planujesz zostać na długo?


@seekerx1: Mieszkam w Stavanger. Jest super. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ten dialekt. Mógłby być łatwiejszy. ( ͡º ͜ʖ͡º) Planuję zostać na zawsze. Odliczam lata do uzyskania paszportu. ʕʔ
Służba zdrowia nie działa, prawo nie działa, ksenofobiczny, podzielony na pół naród, wyśmiewanie odmienności, komusza mentalność, wieczne kolejki do lekarzy i urzędów, policja, która żyje po to, żeby wklejać mandaty i #!$%@? prawo.

Do tego tragicznie niskie zarobki ledwo pozwalające na przeżycie i Januszexy za każdym razem jak szukasz pracy.


@Oseghe:

A jeszcze nawet nie wyszłaś z domu xD

#pdk