Wpis z mikrobloga

@Jakotako111: powinnaś poczuć po 20 minutach działanie.

jakieś skutki uboczne?

kwestia dawki: im większa tym silniej to występuje.
ogólnie odhamowanie (możesz się słabo kontrolować co wypada mówić ), pogorszenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i czasu reakcji, obniżenie funkcji poznawczych ('wolniej myślisz'), senność, spowolniona/zamazana mowa. u mnie zmniejszenie libido znaczne + zwiększenie apetytu.

w najmniejszej skutecznej dawce przeciwlękowej to nie powinno być mocno nasilone (ale ta dawka może być spora dla Ciebie: dla mnie
@Jakotako111: jakby Cie konkretniej interesowała szybkość działania to masz tutaj stężenie względem czasu, Ciebie interesuje Ro (podanie oralne).

na początku nic się nie dzieje i w okolicy 15 minut gwałtownie stężenie rośnie (wchodzi). Biorąc pod uwagę, że lek działa z 6-8h to najpewniej działanie przeciwlękowe będzie gdzieś od stężenia które na czarno zaznaczyłem, bo jakby działało tylko na szczytowym to byś miała działanie skuteczne z 1-2h, więc znacznie mniejsze musi być
Pobierz 10129 - @Jakotako111: jakby Cie konkretniej interesowała szybkość działania to masz t...
źródło: comment_1625174455zNMXRvurn3tgvNtCVWtkk9.jpg
@10129: Mam slaba tolerancje nawet na alkohol, bo jestem drobna osoba, biore tez anty i czytalam ze to moze wzmaciac, dlatego nawet ta mala dawka mnie martwi. Dzięki za wyczerpujacy opis, będe uważac :)