Wpis z mikrobloga

Mam kolegę, który wziął sobie jakieś 13 lat temu samotną madkę z dzieckiem (syn).
Mój kolega za jej namową, usynowił kaszojada, oryginalny tatuś przy tym się zrzekł tego dziecka.
Jakiś czas minął i hajtnął się z tą kobietą, po ślubie było pare awantur, groziła mu że się z nim rozwiedzie i pozwie go o alimenty na usynowionego bękarta.
Koniec końców, zrobił sobie z nią dwójkę swoich dzieci. I co ciekawe ona tą dwójkę dzieci, które ma z nim, traktuje jak kompletne gówno. Nie interesuje się nimi zbytnio, ciągle na nie krzyczy i stawia przed nimi jakieś dziwne wymagania.
Natomiast bękart po chadzie jest traktowany jak król i rozpieszczany przez nią na wszelkie możliwe sposoby.
Chyba jej gadzi mózg zdaje sobie sprawę, że ten najstarszy syn po chadzie, to porządne DNA, a ta dwójka zrobiona z beciakiem, to wadliwy materiał genetyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #p0lka #przegryw
  • 30
@dzapanisko: Mój sąsiad ma żonę która będąc przedszkolanką tak dość ostentacyjnie latała za wuefistą, na tyle że wiedzieli o tym wszyscy w okolicy i krążą plotki że jedno z trójki dzieci przedszkolanki i sąsiada jest tak naprawdę wuefmena. Jeszcze potem ciągnęli to małżeństwo, ale w końcu zostawiła sąsiada dla... 19-latka.
Jak tak czasem patrzę na to to #normictwo bywa bardziej przegrane od #przegryw
wiadomo, kobieta go w ten sposób upokarza. W koncu jest dla niej nic nie wartym śmieciem


@czarny_black: On za to ją umieścił na piedestale i dałby się za nią pokroić. Jak w towarzystwie jesteśmy i coś się go pytam, to nie odpowiada tylko patrzy na żonę i ona za niego odpowiada albo mu podpowiada co ma mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)