Wpis z mikrobloga

Jako że szukam pracy, i mi nie śpieszno sprawdzą przeróżne oferty. Nawet ogarniam oferty pracy na sezon letni - Mazury jeziora, Bałtyk i w górach, miejscowości turystyczne. Większość ofert to '' tylko dla kobiet'', '' zatrudnie pracownice'', '' najlepiej dziewczyna''. Wybrałem kilka numerów, i spytam się czemu dyskryminują mężczyzn.
Plusować, to zawołam po telefonach - co januszerka memlała. Będę zadawał im podchwytliwe pytania
i to oferty w branżach w których nie ma wskazań na daną płeć, np. praca z dziećmi czy sprzedać kobiecych produktów
#przegryw #pracbaza
Pobierz Mescuda - Jako że szukam pracy, i mi nie śpieszno sprawdzą przeróżne oferty. Nawet og...
źródło: comment_1625066289nWDUZy7mnPmqr4VRNduQdh.jpg
  • 94
@Mescuda: Janusze biznesu, Najlepiej własną działalność otwórz. Albo grupę przestępczą xD
@dziecielinapala: A co to za różnica? Jak spytam Julki o konkretne okulary polaryzacyjne albo z konkretnym filtrem UV a ona nie będzie mi potrafiła odpowiedzieć bo jest tam tylko ze względu na wygląd to ja wole jednak tego spoconego dziada. Pewnie z racji doświadczenia będzie sie znał lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mescuda: Tak samo jest jak chcesz wynająć pokój. Wchodzisz w ogłoszenie, a tam tylko dla dziewcząt. Nie znalazłem żadnego ogłoszenia, gdzie preferowani byli chłopacy. Największa beka, gdy okazuje się, że mieszka tam właściciel spermiarz i sobie dobiera tylko kobiety do pozostałych pokojów xd
@Mescuda: To w końcu wielki wykopek intelektualista czy sprzedawca gówniarz za 14 na godzinę. Ja w wieku 20 lat pracowałem już w korpo na wakacje i robiłem powyżej średniej krajowej a nie bujałem się w gównopracach XD