Wpis z mikrobloga

Jako że szukam pracy, i mi nie śpieszno sprawdzą przeróżne oferty. Nawet ogarniam oferty pracy na sezon letni - Mazury jeziora, Bałtyk i w górach, miejscowości turystyczne. Większość ofert to '' tylko dla kobiet'', '' zatrudnie pracownice'', '' najlepiej dziewczyna''. Wybrałem kilka numerów, i spytam się czemu dyskryminują mężczyzn.
Plusować, to zawołam po telefonach - co januszerka memlała. Będę zadawał im podchwytliwe pytania
i to oferty w branżach w których nie ma wskazań na daną płeć, np. praca z dziećmi czy sprzedać kobiecych produktów
#przegryw #pracbaza
Mescuda - Jako że szukam pracy, i mi nie śpieszno sprawdzą przeróżne oferty. Nawet og...

źródło: comment_1625066289nWDUZy7mnPmqr4VRNduQdh.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devasto27: To żeby być intelektualista trzeba przekraczać próg 10 tysięcy miesięcznie zarobków? Może zamiast głupio się przechwalać ( pewnie masz kompleksy) mógłbyś uprzejmie, doradzić mi czy innemu mireczkowi jak dojść do twoich 11 tysięcy. Czy tylko chcesz się pochwalić ?
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: 99% zakładów pracy w metalurgii nie ma dostosowanych miejsc pracy dla kobiet (osobne prysznice, toalety, szatnie itp) wiec Janusz nie będzie specjalnie doposażał pomieszczeń aby zatrudnić jedna kobietę.

Dodatkowo BHP dla kobiet przewiduje tylko 20kg co często same przyrządy waza więcej.
Już widziałem kobiety w tej branży i skakanie wokół nich bezmózgich facetów, co zamiast swoją robotę robić non-stop musza pomagać płci żeńskiej.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Wiesz dlaczego tak jest? To zobacz co się dzieje jak zatrudniana jest większa liczba panów w tego typu pracy. Pijaństwo na porządku dziennym, bijatyki, bałagan, p-------y w pokojach, zadymy itd. Mówię co prawda o budowlance, ale może ktoś się naciął i nie chce więcej ponosić strat.
  • Odpowiedz
@Mescuda: dobry bait albo Ty chyba na roxie szukasz roboty XD
Pierwsze dwie strony na olx w turystycznym Karpaczu jedyne dwie czy trzy oferty z uwzględnieniem płci są dla pokojowych, bo i tak żaden facet by się na sprzątanie nie zatrudnił. Pracowałam w różnych hotelach w Karpaczu, wiem jak wyglądały obsady w gastro czy budki z pamiątkami i sporo facetów widziałam.
Dwa lata temu jak ze swoim przyjechałam w góry
  • Odpowiedz