Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak z informatyka w Rzeszowie zaocznie na jakiej uczelni warto studiować jeżeli słabo ogarniam matmę a tymbardziej fizykę? Myślałem na wsiz jakieś opinie? Nie zależy mi na jakości nauczania a na zrobieniu po prostu studiów dla papierka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #studia #wsiz #matura #rzeszow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dc0d20f052ea000a31fc8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:

a co ma fizyka do informatyki? To raczej nie jest elektronika.

Imo nie warto dla samego papierka tym bardziej ze teraz mocno patrza na umiejetnosci a nie papierek. W moim towarzystwie nikt ze znajomych programistow nie ukonczyl studiow ani niczego zwiazanego z informatyka.
ObitySeba: studiowałem na WSIiZ Informatykę zaocznie, jak chcesz iść dla papierka to śmiało.
Poziom mega #!$%@?, wykładowcy są mega lajtowi ale ich wiedza to dno.
Tak naprawdę za całe studia się nic nie nauczyłem, mam wrażenie jak bym chodził do gimnazjum a nie na studia, ale mimo tak zerowego poziomu jakieś debile potrafiły odpaść z studiów a tak naprawdę wystarczyło chodzić i oddawać projekty w terminie.

Ponoć krążą takie nieśmieszne żarty,
DiabelskiPrzegryw: Widzę że na WSIiZie nic się nie zmieniło:) Potwierdzam opinię Mireczka powyżej. Dla papierka tylko WSIiZ. Nauczyć to się tam niczego nie nauczysz. Nie wiem jak teraz ale kiedyś było na tym kierunku masę gówno przedmiotów typu socjologia, prawo itp. ale kończyłem jak jeszcze nie było inżynierskich tylko magisterskie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
a co ma fizyka do informatyki? To raczej nie jest elektronika.


@Zimnok: na prz pierwsze semestry to selekja przy uzyciu matematyki i fizyki jak trafisz na zla grupe to mozesz zapomniec o informatyce bo cale noce spedzisz na sprawozdaniach i etrapezie zeby na koncu okazalo sie ze latwiej jest zdac egzamin niz kolokwium na cwiczeniach u twojego szczesliwego prowadzacego

W zasadzie na kazdym roku chyba byl jakis przedmiot do generowania oplat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? się dowiesz na tych studiach, byłem i nie polecam. Prowadzący C++ #!$%@?ł takie bugi, że te jego aplikacje można było zhakować w 5 min poprzez buffer overflow, zajęcia z baz danych to sobie włączysz na YouTube pierwszy lepszy kurs i dowiesz się więcej. Jeśli aspirujesz na programistę to lepiej jak się załapiesz na jakiś staż/juniora i w miesiąc nauczysz się więcej niż przez 3 lata na tych studiach, mówię