Wpis z mikrobloga

Co przegapiłem przez ostatni rok, że wykop stał się ostoją foliarzy i antyszczepów?

Rok/dwa lata temu jeszcze wszyscy cisneli bekę z typów typu Zięba, Justyna Socha jak i ich wyznawców. A teraz?
Jakiś Mirek wrzucił w gorących, że zaszczepił się.
Komentarz pod postem z taką ilością plusów, że aż mi się xD zrobiło na twarzy czy to jakiś nowy trolling nie jest.
Czy wykopków już całkowicie #!$%@? za przeproszeniem? Wolicie słuchać foliarzy i wyznawców Zięby? Macie rozum i godność człowieka?

#szczepienia #bekazfoliarzy
DigitalStarGirl - Co przegapiłem przez ostatni rok, że wykop stał się ostoją foliarzy...

źródło: comment_1625032463aOuOQMiTv2GDYElIYIA6sk.jpg

Pobierz
  • 95
@DigitalStarGirl: Hej!
Jeśli ktoś podchodzi z rezerwą, do eksperymentalnych szczepionek na covid, które, jak się okazują nie są tak bezpieczne jak inne szczepienia, (jak zdechniesz na powikłania, to twoja rodzina dostanie 0,00 pln z ubezpieczenia które płacisz co miesiąc) a sama choroba, nie jest taka straszna, jak ją media przedstawiają, to nie znaczy, że jest płaskoziemcem i miłośnikiem zięby czy zbyszka nowaka...
ale wg. moich obserwacji, większość ludzi sceptycznie nastawionych do szczepień na covid, nie jest antyszczepami, ratunku 5g, wifi mnie swędzi, tylko ma uzasadnione obawy...


@muaddib43: według moich obserwacji za to, osoby "sceptycznie nastawione" do szczepień na COVID, swoją aktywność na wykopie opierają tylko i wyłącznie na byciu "sceptycznym do szczepień na COVID"

Mam wrażenie, że niezaszczepienie się powoduje jakieś braki IQ i śmierć komórek mózgowych.

Ktoś wrzuci zdjęcie że się zaszczepił
@DigitalStarGirl Jestem sceptycznie nastawiony do szczepienia na covid, ale niedawno zaszczepilem syna na 5w1. Nie oglądam zięby ani innych szarlatanów od lewoskrętnych witamin. Najgorsze że w tej wojence polsko polskiej wszyscy są najmądrzejsi. Niezaszczepiebi wyzywają resztę od covidiotow, a zaszczepieni robią z sceptyków plaskoziemcow. Pomijam tęczowe avatary i te z pokemonem bo ci Mają płacone za kręcenie gownoburzy. Wykop to ostoja radykałów i walk plemiennych o byle gówno.
@Cinoski: jest kilka szczepionek których nie można podać w niektórych stanach klinicznych bo po prostu by zaszkodziły albo uposledziły. Można być sceptykiem ale jak widzę debila jednego z drugim którzy mówią o mechanizmach, charakterze produktu leczniczego czy cokolwiek o chorobie to mam straszna bekę xd. Szkoda ze te szury nie kwestionują chociażby praw fizyki bo to podobny poziom absurdu. A zieba? Brak komentarza. Zeby moc wypowiadać się odnośnie leczenia chorób trzeba