Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ruskie onuce 'pamiętają' rzeź wołyńską (oczywiście jak najbardziej straszną zbrodnię) będącą lokalnym zatargiem podsycanym przez Niemców, a paktu Ribbentrop-Mołotow, wymordowania całej polskiej inteligencji w Katyniu przez orki i gwałcenie wyzwoleńcze sporej części polskich kobiet to już nie bardzo?
Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg?

#ukraina #rosja #wojna #konfliktynaswiecie
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 501
@chromypies: polecam poczytać o kłamstwie katyńskim, procesach i zatajaniu prawdy o prawdziwych sprawcach. Do lat 90 ruscy 'upamiętniali' te miejsca zbroni jako miejsce spoczynku ofiar faszyzmu. Chore
Gdyby nie działania garstki ludzi, nigdy by nawet nie wyciekły dokumenty kto jest odpowiedzialny za zbrodnie
  • Odpowiedz
będącą lokalnym zatargiem podsycanym przez Niemców


jak to jest że ukrofil @Heer88: ciągle przypomina o rzezi Wołyńskiej, wybielając sprawców zmniejszając rangę ludobójstwa "a bo to był lokalny zatarg" jeszcze zwalając winę na niemców ?
  • Odpowiedz
@Heer88: ponieważ onucom jest nie na rękę pamiętać rzeczy niekorzystne dla nich. Zresztą, na bank mają tak zryte banie przez propagandę ze mogą nawet nie wiedzieć o pakcie i Katyniu
  • Odpowiedz
@magic_johnson: a ja gdzieś napisałem, że zapominamy o sprawie? Po prostu trzymajmy się faktów. Wy rzeczywiście jesteście jacyś chorzy, jak kibole, strona wybrana i nie ma miejsca na najprostsze fakty nawet.
  • Odpowiedz
  • 391
@Stabilizator: nie umniejszam rangi ludobójstwa i nie wybielam sprawców, więc przestań mi coś wmawiać, czego nie powiedziałem. Chodzi mi o waszą ruską wybiórczość faktów i popieranie agresora zapominając jak wiele szkód nam zrobił przez oststnie setki lat i dodatkowo atakowanie ofiary wojny przypominając w kółko o Wołyniu. I tak Wołyń to lokalny konflikt pomimo, ze bardzo chcialbys zaklamac rzeczywistosc
  • Odpowiedz
@Heer88: Udajesz głupiego tutaj czy co pisząc takie oczywistości? Rosjanie instrumentalnie wykorzystują historię do swojej propagandy. O tym wie prawie każdy dorosły Polak,
  • Odpowiedz
@Heer88: no chyba dla jakiegoś nikłego procenta z niepełnosprawnością intelektualną i dla tych co nie chcą tego wiedzieć, bo z powodu różnych deficytów podziwiają Putina jako "silnego przywódcę". Ja się obracam głównie w kręgach prostych ludzi i osobiście nie znam kogoś kto łyka ruską propagandę, o zakłamaniu Rosjan każdy wie. Z onucami stykam się jedynie w sieci. Nie wiem co na celu ma pisanie banałów?
  • Odpowiedz
Jak to jest, że ruskie onuce 'pamiętają' rzeź wołyńską (oczywiście jak najbardziej straszną zbrodnię) będącą lokalnym zatargiem podsycanym przez Niemców, a paktu Ribbentrop-Mołotow, wymordowania całej polskiej inteligencji w Katyniu przez orki i gwałcenie wyzwoleńcze sporej części polskich kobiet to już nie bardzo?

Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg?


@Heer88: Proste, nie uczą ich tego w szkole. Miałem dziewczynę Baszkirkę i o ile to jest dobra osoba to miała głowę wypraną
  • Odpowiedz
@Heer88: dlatego bo ruscy się do tych zbrodni kiedyś przyznali a nawet były uroczystosci upamiętnienia zbrodni (słyszałeś kiedyś o Smoleńsku? I czemu tam tlye leciało wysokiej ranga przedstawicieli Polski?)

Ale przede wszystkim to #!$%@? i nasi wrogowie więc nie spodziewamy się po nich niczego dobrego, zwłaszcza prawdy historycznej. Tymczasem Ukraincy to nasi sojusznicy i przyjaciele więc mamy wyzsze standardy.

Naprawdę nie wiem co tu tak ciężko zrozumieć? To był ten
  • Odpowiedz
@Heer88: Różnica jest taka, że Ukraińcy zrzeszeni w NKWD brali czynny udział w akcji polskiej i Katyniu, a Rosjanie chyba raczej z widłami nie biegali za polskimi dziećmi na Wołyniu.
  • Odpowiedz