Wpis z mikrobloga

Co przegapiłem przez ostatni rok, że wykop stał się ostoją foliarzy i antyszczepów?

Rok/dwa lata temu jeszcze wszyscy cisneli bekę z typów typu Zięba, Justyna Socha jak i ich wyznawców. A teraz?
Jakiś Mirek wrzucił w gorących, że zaszczepił się.
Komentarz pod postem z taką ilością plusów, że aż mi się xD zrobiło na twarzy czy to jakiś nowy trolling nie jest.
Czy wykopków już całkowicie #!$%@? za przeproszeniem? Wolicie słuchać foliarzy i wyznawców Zięby? Macie rozum i godność człowieka?

#szczepienia #bekazfoliarzy
DigitalStarGirl - Co przegapiłem przez ostatni rok, że wykop stał się ostoją foliarzy...

źródło: comment_1625032463aOuOQMiTv2GDYElIYIA6sk.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DigitalStarGirl: Jak ja kocham te argumenty przeciwników szczepień na COVID.
TO JEST EKSPERYMENT - No tak, ponad miliard ludzi zaszczepionych. Nigdzie nie słychać o jakiś masowych zgonach spowodowanych szczepieniem. Jakby ludzi umierali po szczepieniu to na pewno podchwyciły by to jakieś media. Co jakiś czas wypływa news "Zaszczepił się tydzień temu i zmarł" ale jak się wczytasz to albo dostał jakiegoś zawału lub potrąciło go auto.
NIE ZNAMY DŁUGOTRWAŁYCH SKUTKÓW - czytając o zasadzie działania samej szczepionki ciężko oczekiwać by w ogóle wystąpiły jakieś długofalowe skutki. Samo mRNA ze szczepionki znika z organizmu w kilkadziesiąt godzin.
SEGREGACJA/INWIGILACJA - jakby to było coś nowego. Nie chcesz inwigilacji wywal smartfona, komputer i wyjedź do dżungli.
SZCZEPIONKA ZOSTAŁA STWORZONA ZA SZYBKO - cały świat naukowy rzucił wszystkie zasoby by znaleźć sposób na covid. Wyprodukowali, przetestowali, działającą szczepionkę. A teraz to już nie chcemy bo się boimy.
Nie słyszałem by jakiś specjalista lekarz wakcynolog negował skuteczność szczepień. Jak jakiś lekarz zgłasza pretensje to się okazuje, że to np pediatra (nie mam nic do pediatrów ale to nie
  • Odpowiedz
@cukrowydamian tak, jest mniej groźny niż grypa i dlatego umierają zdrowi ludzie po 40 lat, młodzi ludzie ciężko przechodzą (w tym ja, jestem młody, dosyć wysportowany, nie mam żadnych dolegliwości z oddychaniem czy coś takiego, a ciężko przeżyłem covida, miałem wtedy spore problemy z oddychaniem i wysoką temperaturę), ale ty i tak napiszesz, że jest mniej szkodliwy niż grypa, bo tak przeczytałeś tak od jakiegoś trolla w internecie, bo to widocznie
  • Odpowiedz
@wrzesien: jedna kwestia. mam rodzinę, i gdyby się okazało, że akurat miałem pecha i po szczepieniu spakowałem się w piórnik, ubezpieczyciel wypłaci rodzinie 0,00 PLN, ponieważ, moja śmierć była skutkiem udziału w eksperymencie medycznym. Tyle w temacie. Covid przechodziłem, i to nic strasznego.
  • Odpowiedz
@Hauleth: OK, ale nie wiem czy miałeś kiedyś sytuację, że ubezpieczyciel powinien za coś zapłacić? Ubezpieczyciel, zawsze szuka podstawy, żeby zaniżyć, lub nie wypłacić odszkodowania...
  • Odpowiedz
@muaddib43: no na tym się opiera jego biznes. A to ile ubezpieczyciel wypłaci zależy od tego jakie masz ubezpieczenie. Bo zakładam, że mówisz o swoim ubezpieczeniu, a nie ubezpieczeniu placówki.
  • Odpowiedz
@Hauleth: tak, mówię o moim ubezpieczeniu na życie. Miałeś kiedyś szkodę moto (OC), zalane mieszanie, kradzież z włamaniem? I co ubezpieczyciel ładnie wypłacił, czy szukał sposobu, żeby oddalić twój wniosek?
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś podchodzi z rezerwą, do eksperymentalnych szczepionek na covid, które, jak się okazują nie są tak bezpieczne jak inne szczepienia, (jak zdechniesz na powikłania, to twoja rodzina dostanie 0,00 pln z ubezpieczenia które płacisz co miesiąc) a sama choroba, nie jest taka straszna, jak ją media przedstawiają, to nie znaczy, że jest płaskoziemcem i miłośnikiem zięby czy zbyszka nowaka...


@muaddib43: literalnie nic z tego tekstu nie jest prawdą
  • Odpowiedz
foliarzy i antyszczepów

@DigitalStarGirl: Chyba po prostu mylisz krytyczne myslenie z szarlataństwem. To, że ktoś sie nie zgadza z jedynymi słusznymi informacjami "sperma jezusa jest w szczepionce i uleczy wszystkie twoje problemy" to nie znaczy że jest "anty". Ale niestety dla wielu w Polsce wszystko jest albo a albo b - tak jest prościej :)
  • Odpowiedz