Wpis z mikrobloga

może mi ktoś wytłumaczyć czemu jest tyle debili którzy od razu nazywają antyszczepami ludzi którzy nie chcą segregacji? sam się zaszczepiłem dwa razy ale nigdy nie będę za segregacją, jakimiś limitami dla niezaszczepionych, zwolnieniami dla zaszczepionych, większą liczbą praw czy możliwości dla zaszczepionych, to jest zwyczajny totalitaryzm, faszyzm i obrzydlistwo i popieranie segregacji to jakaś patologia, sam popieram szczepienia, ale segregacji jak i tych paszportów covidowych nie, są tu jeszcze tacy normalni ludzie? #koronawirus
  • 35
@Jurigag: ale tu można na palcach policzyć osoby, które są za segregacją. Tu sprawa się rozbija o szuryzm, straszenie innych magicznymi skutkami ubocznymi szczepionek, wysysanymi z palca. Kurde jak ktoś się się chce szczepić, to jego sprawa, tylko po co wypisuje brednie. Tu częściej nazywa się debilami ludzi, którzy się zaszczepili niż odwrotnie. Ogólnie przeleć sobie tag, to zobaczysz czyich wpisów jest najwięcej
@Jurigag: bo to jest robienie ku*wy z logiki porównywać segregację z uwagi na kolor skóry, orientację, narodowość bo to nie jest ZARAŹLIWE, nie przenosi się z człowieka na człowieka, a wirus jest ZARAŹLIWY, stąd od ZAWSZE izolacja z uwagi na choroby zakaźne, a niezaszczepieni robią anty-naukowy burdel bo takie wskaźniki jak nadwyżka zgonów w porównaniu do poprzednich lat nie dochodzą do ich łepetyn bo przecież wirus wymyślony, wykrzesaj z siebie te
@Jurigag: to wyobraź to sobie tak, ktoś kogoś zabił nożem idzie do więzienia, jakiś antyszczep nacharcha w kościele na twoją babcię, która należała do sporej grupy, która nie mogła się zaszczepić w powodów zdrowotnych/ wiekowych, albo której organizm mimo szczepionki nie wytrzyma i umrze, ten de*bil funkcjonuje sobie nadal jakby nigdy nic pisząc antynaukowe wys*ywy na wykopie, że ograniczają jego wolność, bo nie może nosić maseczki albo nie może pogodzić się
@xiv7: ale czemu ty antyszczepów łączysz z segregacją? co ma jedno do drugiego? wtf, tak jak ci napisąłem, nie jestem antyszczepem, nie charchałem na ludzi podczas pandemii, zaszczepiłem się, ale segregacja jest zwyczajnym totalitaryzmem dla mnie, jeśli popierasz segregacje to leci czarno i tyle bo dla mnie to osoby promujące totalitaryzm

są kraje gdzie ma żadnej nadwyzki zgonów, także tak - to zależy od służby zdrowia w głównej mierze, a nie
może mi ktoś wytłumaczyć czemu jest tyle debili którzy od razu nazywają antyszczepami ludzi którzy nie chcą segregacji?


@Jurigag: Bo zdecydowana większość z grupy będących przeciwko "segragacji" (debilniejszej nazwy nie dało się wymyślić, bo z segregacją ma to tyle wspólnego co koń z koniakiem) pokrywa się z grupą antyszczepów. To, oraz fakt że równanie luzowania obostrzeń dla zaszczepionych z totalitaryzmem opiera się na podobnym podejściu do logiki i faktów co u
@Jurigag: lewica, a na wykopie neuropa lansuje nieustannie słowo "szur" by dyskredytować swoich oponentów. Szurem jest każdy, kto nie stoi z nimi w jednej linii. Słowo jest nadużywane niemiłosiernie, a jego odpowiednikiem w sprawie covid jest antyszczep. Z racji, że takie piętnowanie jest skuteczne, to jest wykorzystywane nagminnie, a w swoim obłędzie nie widzą jak sztuczne się to stało. Szur i antyszczep dołączają do grona "słów pałek: które nie posiadają znaczenia,nie