Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: tak serio nie rozumiałem i nie rozumiem nadal czemu tak jest.

Quick Nick to ogór, objechał Kubicę bo niemiecka mafia faworyzuje Niemca. Bolidy sabotowane. Przestali rozwoju nie bo bmw zakręciło kurek z kasą w związku z globalnym kryzysem i 2 cyfrowym spadkiem sprzedaży a na złość Kubicy bo po tym jak Małysz pokonał Schmidta i Hanawalda to Angela merkler nie mogła znieść kolejnego upokorzenia i majstra Polaka.

Jerzyk to ogór,
@Raa_V Dorzucilbym jeszcze temat WRC i m-sportu gdzie podobno dostawał zużyte części. Co prawda nie wiem jak one wpływały na zwiedzanie rowów i dachowania ale ok.
Myślę, że to co napisałeś dokładnie podsumowuje jak zaślepieni potrafią być fani danego zawodnika, z Kubica przechodzi to już nawet w sektę.
Zawsze pod górkę, zawsze ktoś robi na złość, zawsze coś nie tak.
Robert dostał #!$%@? 21:0 od beztalencia


@WypadlemZKajaka: Nikt nie neguje, że Russel umie into kwalifikacje. Ma nawet ksywkę mr. saturday.
Jego problemem są starty, restarty i bezpośrednia walka na torze.
Były kwalifikacje gdzie Robertowi brakowało bardzo niewiele do Russella.
Można więc odwrócić Twoje pytanie: skoro Russell jest taki dobry, to czemu w wielu kwalifikacjach Robert jechał niemal jego tempem? Czemu wielokrotnie wyprzedzał go na pierwszych metrach wyścigu? Czemu zdobył ten jeden
skoro Russell jest taki dobry, to czemu w wielu kwalifikacjach Robert jechał niemal jego tempem?


@mayek: Stawiasz całą tezę na podstawie paru występów, gdzie Kubica nawet nie pokonał go, a tylko zbliżył się na nieżenującą odległość? Średnia strata Kubicy w 2019 to 0,625s. Tylko Gasly dostawał bardziej w dupę i pożegnał się z zespołem po kilku wyścigach. Nawet słabi czy średni kierowcy swoich kolegów z zespołu od czasu do czasu pokonują.
i nie udawajmy


@JC97: Tu już prawie nikt nic nie udaje. Znakomita większość na tagu pogodziła się z faktem, że nie wruci.
Różnice w bolidach były oczywiste i widoczne gołym okiem. W dodatku dochodziło do dziwnych roszad części tuż przed startem wyścigu.
Przypomnę tylko, że często Kubica jako jedyny ze stawki nie poprawiał swojego czasu z FP3 w czasie kwalifikacji. A w treningach często był lepszy od Georga.

Jeśli spojrzymy w
Przypomnę tylko, że często Kubica jako jedyny ze stawki nie poprawiał swojego czasu z FP3 w czasie kwalifikacji. A w treningach często był lepszy od Georga.


@mayek: Może po prostu cisnął w FP3 do oporu i potem już nic na kwale nie zostawało?