Wpis z mikrobloga

@Plp_: Co więcej, pracodawca nie może zabronić pracownikowi dzielenia się danymi o swoich zarobkach z kolegami z pracy np. poprzez wprowadzenie klauzuli poufności wynagrodzenia. Nie może go również w żaden sposób upomnieć ani ukarać, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji.

Pracodawca ma natomiast prawo ukarać pracownika, jeżeli ten przekaże dane o swoich zarobkach osobie spoza zakładu pracy.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-o-wynagrodzeniu-ani-slowa-czy-zawsze
  • Odpowiedz
Przeczytałem komentarze ludzie ktorzy sie do ciebie pruja i nic dziwnego ze w tym kraju jest tak #!$%@? totalnie #!$%@? ameby umyslowe i niewolnicy, bardzo dobrze ze szanujesz swoj czas, czemu takie januszerki nie ma jak przychodzi np. Pisac oferty dla programistow? Bo nikt by #!$%@? nie byl chetny
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: odnoszę się do tego jak rozmawiasz z mirkami i któryś raz piszesz, że masz dupe wyżej niż szef jakiegoś mirka bo zarabiasz wiecej, że zarabiasz bóg wie ile, że masz firme, ile kasy, a inny mirek jest biedakiem bo zarabia 4k a jego "dupa" pracuje w maku, a Ty jesteś kimś bo dużo zarabiasz XD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: odnoszę się do tego jak rozmawiasz z mirkami i któryś raz piszesz, że masz dupe wyżej niż szef jakiegoś mirka bo zarabiasz wiecej, że zarabiasz bóg wie ile, że masz firme, ile kasy, a inny mirek jest biedakiem bo zarabia 4k a jego "dupa" pracuje w maku, a Ty jesteś kimś bo dużo zarabiasz XD


@Ksieciunio-: Rozumiem że poprzednie posty na które odpisywałem zapchały ci ram?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Bardzo dobrze robisz. Parę lat temu podobnie wyglądały realia w IT w Polsce. Powszechna pogarda firmami ukrywającymi widełki bardzo dużo zmieniła w tym temacie, czego i Twojej branży życzę.
  • Odpowiedz
@microraptor: w zasadzie to ja ci nakreślę, że suq od wielu lat jest spawaczem i robił w całej europie, widziałem jego spawy i powiem tyle, 10k to on miał nie raz i nie na miesiąc a na 2 tygodnie czasami :P.


@suqmadiq2ama: ogólnie nie lubię czasami twojego stylu pisma ale dzisiaj to sypiesz te kontry jak jakiś czołowy napastnik XD

chyba znowu wam wrzuce swoją pastę na grupę (
  • Odpowiedz