Wpis z mikrobloga

Czy uważacie szelki dla małych dzieci za coś dziwnego czy przydatnego i pomocnego?


@sebsossj: przy niektórych dzieciach niezbędne. Ja jakimś cudem przeżyłem, ale gdyby któreś z moich dzieci było takim diabłem to bym od razu w szelki wsadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mnie się podniosło to nogi dalej były w trybie biegu, jak w kreskówkach xD
  • Odpowiedz
@sebsossj: Jak pierwszy raz zobaczyłem dziecko w szelkach to myślałem że używają tego tylko leniwi rodzice ale teraz mam dzieci i zmieniłem zdanie.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: szelki i modę na nie zapoczątkowały z tego co pamiętam kraje azjatyckie. Wynikało to z tego, że w tak ogromnych tłumach w wielkich miastach dzieci były po prostu porywane przez randomowego przechodnia. Taki mały człowiek może nawet nie zauważyć, że trzyma nagle rękę innego dorosłego, bo przecież często nie sięga mu nawet do pasa, a w ścisku ludzi nie widzi nic wyżej niż poziom oczu. Nie jest to wcale
  • Odpowiedz
@rassvet: Moja koleżanka nie miała szelek przy bliźniakach i zawsze musiała zdecydować za którym dzieckiem biec, a które jest ciut rozsądniejsze i jest szansa, że nie wparuje pod samochód... Mi obydwie córki spierdzielały na etapie 2-3 lata i marzyły mi się takie szelki.
  • Odpowiedz