Wpis z mikrobloga

Mija drugi miesiąc odkąd wyprowadziłem się od toksycznej matki z którą nie dało się mieszkać i żyć.
Mieszkaliśmy też z dwoma psami.
Teraz wynajmuję kawalerkę, gdzie wcześniej mieszkała jakaś para. Niby większość dnia chłop spędza w kołchozie, ale jak wracam do mieszkania to jakoś tak smutno samemu, szczególnie psów brakuje. Oczywiście nie chce wracać do matki, ale nie wiem co zrobić z tą samotnością. Znajomych oczywiście nie mam, nic. Ostatnio nad łóżkiem pod sufitem siedział se taki pająk to sobie z nim gadałem, ale że miał mało robali w sieci to poszedł se gdzieś w inne miejsce. Czasami jeżdżę se po kołchozie na takie miejskie plaże rowerem, ale tam #!$%@? kogoś poznać bo wszyscy w grupie i tak dalej. It's over dla chłopa.
#przegryw
#samotnosc
Pobierz p.....u - Mija drugi miesiąc odkąd wyprowadziłem się od toksycznej matki z którą nie ...
źródło: comment_1624921819aGzo3ufR0J5Tur74bChzoz.jpg
  • 58
Zacznij grać w jakieś mmorpg. Sporo ludzi tam poznałem i znam do dziś. Idź tez sobie #!$%@? pobiegać do parku, zawsze to lepsze samopoczucie a i dla zdrowia dobre. Jak masz sposobność to idź na silke. Możesz się tez zapisać na jakieś tańce, karaty, nauki języka. Sposobów na poznanie ludzi jest mnóstwo tylko musisz być ma nich otwarty.