Wpis z mikrobloga

@Miler111111: Co przedstawia ten obrazek? Jaki jest cel tego biegu? Czego chcą od nas "oni"? Kim są "oni" (no wiesz, ci wszyscy, co nami sterują i wymyślili ten cały przekręt, w którym świadomie uczestniczy jakieś kilkaset milionów osób)? Jak skoordynowali swoje działania? Czemu mielibyśmy przyjmować pełno szczepionek? Co nam robią? Dlaczego "im" zależy na tym, byśmy przyjeli 250 dawek szczepionki?
@Abaddon84: Chcą zarobić na niepotrzebnych, co półrocznych dawkach, bo o tym teraz prowadzę dyskusje, a nie o jakichś onych. I to żadni oni, bo koncerny produkujące szczepionki są znane chyba przez każdego. @Ogniwo_Paliwowe: @memento_mori: No dawać te dowody naukowe na potrzebę stosowania 3, 4 i 15 dawki, bo jakoś dalej ich nie nie dostałem i chyba was dupa piecze z tego powodu, więc przechodzicie na argumenty typu ad personam
@Miler111111: kolo, ale reszta pytań moich pozostała - czyli sugerujesz, że całym globem steruje kilka koncernów medycznych? I oni się jakoś dogadali między sobą? Przekupili rządy, tak? Sugerujesz również, że szczepionki są bezpieczne, skoro mają być podawane nawet 15 razy?
@Abaddon84: Stosowanie 2 dawek jest stosunkowo bezpieczne, bo w USA do tej pory zabitych przez szczypawice zostało 7000 osób, ale kto wie, jakie reakcje organizmu będą występować, gdy zacznie się w niego pakować co pół roku kolejne dawki? I nie, globem nie sterują wyłącznie korporacje medyczne. Globem sterują korporacje medyczne, korporacje BigTech, korporacje paliwowe i wiele więcej. Rządy państwowe mają coraz mniej do gadania, a władza Wielkiego Biznesu jest większa niż
Pobierz M.....1 - @Abaddon84: Stosowanie 2 dawek jest stosunkowo bezpieczne, bo w USA do tej ...
źródło: comment_16248780275qxaN7vE7QZU4D79h8Iw5y.gif
@Miler111111: Przy szczypawce zostało zabitych 7 tys. osób? Mogę prosić o źródło tych danych oraz porównanie względem ofiar COVID-19 i generalnie jak interpretujesz odsetek śmiertelności? Druga sprawa - skąd info, że od tej pory "co pół roku" ktoś będzie "pakował" w nas nowe dawki? Jak przewidujesz, co może nam się stać? Skąd wynikają te obawy? Możesz porównać je np. do innych szczepień, które w drodze ostatnich kilkudziesięciu lat wyeliminowały szereg chorób
@Abaddon84: Dane to chociażby VAERS. Obawy wynikają chociażby z tego, że przypadki zapalenia mięśnia sercowego po 1 dawce nie występują, a po 2 zdarzają się w ilościach zdecydowanie nadmiarowych, według Izraela nawet 1 przypadek na 5000 wśród mężczyzn poniżej 30. R.Ż. Reakcje organizmu po 2 dawce są o wiele mocniejsze niż po 1, więc skąd można wiedzieć, czy ładowanie co pół roku nowych dawek nie będzie dawać jeszcze silniejszych skutków ubocznych?
@Miler111111: o #!$%@?, właśnie się zorientowałem, że to jesteś ty od tego skakaniu na #!$%@? okupantów i twierdzenia, że blackpill dotyczy też leczenia raka. Gościu, ty naprawdę masz solidne problemy i zabunkrowałeś się kosmicznie w swoich bańkach. Pewnie ci youtube podsyła już niezłe #!$%@?. Spróbuję zgadnąć dalsze słowa klucze:

LGBT, neomarksizm, kolorowa agitacja i zła UE?

Edit: a katastrofa klimatyczna? wymyślona, czy odkąd Winnicki i Młodzież Wszechpolska ją zauważyli już nie?
@Abaddon84: A sram z góry na dół na LGBT, co mnie obchodzi, że facet wkłada drugiemu? Myślisz, że to jakiś problem dla mnie? xD Nawet taki gej ma pod pewnymi względami lepiej, przynajmniej nie musi się tyle z p0lkami zadawać. UE jest całkiem dobra, tylko jest rozjebywana przez brak jakichkolwiek skoordynowanych działań i jest sparaliżowana i bezradna wobec jakichkolwiek zagrożeń. Kolorowa agitacja istnieje, ale jak już wcześniej napisałem, sram na nią