Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry. Szukam około 3 osoby do prowadzenia ONLINE, które mógłbym poprowadzić do startu w trójboju na debiuty 2022 zarówno dziewczyny jak faceci.

Mam już pewną liczbę osób, które prowadzę X czasu sylwetkowo lub siłowo i będą startowały no ale chce zrobić jakiś mały team w granicach rozsądku, żebym mógł go ogarnąć.

Z racji tego, że żona by mnie zabiła gdybym robił to całkowicie za darmo opłata jest symboliczna - 100 PLN/msc, gdzie normalnie prowadzenie u mnie kosztuje 250-450 PLN.

Oferuję całkowicie indywidualne plany, stały kontakt i przygotowanie pod zawody, oczywiście analiza video czy możliwość wpadnięcia do mnie do Torunia. Suplementacja mocniejsza i lżejsza doradztwo również - bez diety, chyba, że komuś pasuje abym rzucił makro z IFFYM. Oczywiście w finalizacji opieka na zawodach, próba załatwienia szamy i przespania się.

Kogo szukam? Czy mam jakieś wymogi? Szczerze? Szukam kogoś kto jest przede wszystkim zaangażowany, trochę trenuje, nie na #!$%@? w kierunku trójboju. Czy to 400 czy 600 kg totalu jest dla mnie drugorzędne. Zależy mi na dobrej atmosferze, odgadaniu się i realizacji celu.

Osoby chętne proszę o priv na wykopie lub najlepiej napisać do mnie od razu na telegram @FullBorsukWorkout

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Dzień Dobry. Szukam około 3 osoby do prowadzenia ONLINE, które mógłbym pop...
źródło: comment_16248165231wUeL6h3tPiFGLw6eyr2Or.jpg
  • 14
@Kasahara: a fakt, że nie ćwiczę wyłącznie siłowo koliduje się? Nie zależy mi aż tak na wynikach, fajnie byłoby po prostu zobaczyć jak to jest na takich zawodach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kerrigan: mi nie przeszkadza jeśli zastosujesz się do planu i będziemy w kontakcie (video etc); właśnie dziewczyny co bede wystawiał to u mnie głównie sylwetkowo siedziały i stwierdziły, że też chcą zobaczyć jak to jest.