Wpis z mikrobloga

@se_mallo: ponieważ w naszej kulturze jest zakodowane, że facet musi być wyższy. Tam samo jest zakodowane, że facet nie nosi spódniczek mini. Przykładów można mnożyć
  • Odpowiedz
@Agatk: to że facet ma ci pasować do butów. Wyznajesz słabe wartości, to trafiasz na mało wartościowych facetów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aik-: nie pasować do butów, ale pasować do mnie. 99% kobiet potrzebuje tej komfortowej przestrzeni, że ich facet jest wyższy. Wiesz jak kiepsko wyglądają pary w których to kobita jest wyższa? ¯\_(ツ)_/¯ Nie mówię, że facet mam mieć 2 metry, ale te 190 to taki optymalny wzrost
  • Odpowiedz
Wiesz jak kiepsko wyglądają pary w których to kobita jest wyższa?


@Agatk: nie wiem, bo mnie nie obchodzi jak dla innych wyglądam/co inni myślą. Dla mnie liczy się moje szczęście ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kuite22: i pewnie dlatego wydają Ci się najfajniejsze :) wiem, że wzrost to tylko wzrost, ale mi byłoby przykro mieć faceta z którym wstydzę się wyjść razem. To głupie, ale po prostu tak mam :c
  • Odpowiedz
176 xd


@Agatk: zdajesz sobie sprawę z tego, jaki niewielki % facetów w polsce ma 190cm?? Dlaczego jesteście tak cholernie naiwne w kwestii wymagań?? Ja rozumiem, że facet POWINIEN być wyższy, ale jeżeli kobieta sama jest wysoka, to aż tak śmiesznie to wyglądać nie będzie, a zwłaszcza jeśli się zrównasz ze wzrostem.

Druga sprawa. Dlaczego faceci na tinderze to kłamcy. Widzisz, mężczyzna ma W #!$%@? trudne zadanie jeśli chodzi o zdobycie kobiety. Macie zawyżone wymagania względem tego, co oferuje faktycznie męska społeczność (wy też nie spełniacie naszych wymogów, ale jesteśmy przynajmniej realistami), przez co ciężko facetowi coś ugrać. Ja mam 185cm wzrostu, od poczatku zawsze byłem prawdomówny a i tak w ciągu dwóch lat udało mi się umówić z dwiema laskami i obie mnie
  • Odpowiedz