Wpis z mikrobloga

@nicalibres: no chyba nie na Spotify. Mam listę na kilkaset utworów, różne gatunki, różni wykonawcy, generalnie miszmasz tego co mi się podoba i nadaje do samochodu (wszystko żwawe), a Spotify w ramach losowości potrafi puścić tego samego wykonawcę 3 razy z rzędu, a potem dołożyć jeszcze coś od innego, ale z tego samego gatunku.
  • Odpowiedz
no chyba nie na Spotify. Mam listę na kilkaset utworów, różne gatunki, różni wykonawcy, generalnie miszmasz tego co mi się podoba i nadaje do samochodu (wszystko żwawe), a Spotify w ramach losowości potrafi puścić tego samego wykonawcę 3 razy z rzędu, a potem dołożyć jeszcze coś od innego, ale z tego samego gatunku.


@loginprzykladowy: tak właśnie działa losowość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loginprzykladowy: na dużych playlistach spotify ma faktycznie duży problem z losowością, mam wrażenie, że zawsze. losuje w podobnej kolejności albo tnie playlistę przed losowaniem, przez co zawsze te same utwory są mniej więcej na początku.
Jeśli chodzi o "x razy ten sam artystą pod rząd", to już może wynikać właśnie z losowości - no bo nikt nie broni mu tak losować, a może danego wykonawcy masz właśnie dużo
  • Odpowiedz