Wpis z mikrobloga

Ja mam takie pytanie, wiem że to jest event, ale ludzie chcecie żeby tacy jak ci po prawej z tego momentu chodzili po ulicy? Przecież oni wyglądają obrzydliwie, jak potwory z jakiegoś horroru, jedyne co mogą to straszyć dzieci na ulicy. Mam powoli wrażenie że to się zaczyna wymykać z pod kontroli, oglądam pytę kilka lat, zawsze było to zbiorowisko dziwnych ludzi, ale teraz to już zaczyna się robić jakiś przerażający widok.

#pyta #lgbt #neuropa #polityka
  • 22
@zapomnialemhaslo: Jeśli masz nienaturalne błędne ruchy, sugerujące spożywanie narkotyków to trochę tak, ale wiesz ktoś też taką osobę może pomylić z jakimś potworem z diablo i się źle skończyć.
@Rudix:

normalność


średnio mnie interesuje to co jest normalne w polskim społeczeństwie, bo normalne w Polsce jest gwałcenie dzieci przez księży, systematyczne krycie tego przez Kościół Katolicki i "niematakiegoproblemu" przez Państwo Polskie i tzw. wiernych KK.

Ale tak. Chcę, żeby osoby, które chcą tak chodzić miały taką możliwość.
@yeron: Ta odpowiedz z tym kościołem to coś ma wspólnego z tematem czy to jakieś głęboko zakorzenione kompleksy? Wiesz żadna z tych rzeczy które wymieniłeś nie jest normalną dla całości społeczeństwa, chyba że lubisz kłamać i naginać fakty.
chcecie żeby tacy jak ci po prawej z tego momentu chodzili po ulicy?


@Rudix: Ale ulica jest wspolna i kazdy moz chodzic-z tym nie mam problemu. Natomiast mam problem z wierdzielaniem sie. "Kazdy sobie rzepke skrobie" i to jest spoko. Z najebusami tez nie mam problemu-dopoki nie staraja sie czegos pokazac/czegos odemnie chciec. Przyklad z dzisiaj. Ide chodnikiem a jakis taki lapie mnie za ramie-dostal solidna wiazanke az sie ludzie patrzyli-ale
@gorzki99: Dzięki za te niesamowicie ciekawą historię, ale takie coś jak życie w społeczeństwie bez jakiejkolwiek interakcji z drugą osobą nie istnieje, nie będzie nigdy czegoś takiego.
ale takie coś jak życie w społeczeństwie bez jakiejkolwiek interakcji z drugą osobą nie istnieje, nie będzie nigdy czegoś takiego.


@Rudix: ale jaka jest intrekcja pomedzy np mna idacym chodnikiem a kims idacym tym samym chodnikiem?????????

ZADNA.

Wiec co z Twoja teoria?