Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magdozaur: wydaje się, że na prawdę ładna buzia a po lewym zdjęciu widać, że dość widoczne zmiany. Zdecydowanie zmiana na plus. Bym napisał, że to tylko wygląd, ale rozumiem, że w tym przypadku wygląd wpływa na zdrowie.
Powodzonka!
@Magdozaur: Gra nie warta świeczki moim zdaniem. Nie miałaś tego trądziku aż tak strasznego, to tylko jakieś krosty na mordzie i koniec końców i tak by ci to kiedyś znikło, a naszprycowałaś się jakimś gównem od którego bolą cię mięśnie, leci ci krew z nosa i masz skórę delikatną jak osiemdziesięcioletnia babcia. I w imię czego to wszystko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magdozaur: kilka lat lat temu zacząłem mieć coś a'la mini trądzik (nie wiem czemu) poszedłem do lekarza rodzinnego. Ten przepisał mi rozax. Używałem parę dni, ale pomagało na chwilę i raz użyłem rozaxu i sudocremu w tym samym miejscu... I boom pomogło. To kolejnego wieczoru wymieszałem te dwa specyfiki i nałożyłem na noc na twarz. Już rano było widać efekty. Powtarzałem to kilka razy i po problemie
@Magdozaur: w moim przypadku dochodziło jeszcze nadmierne wysuszenie nosa oraz oczu, ale potwierdzam, że około 10-12 miesięcy kuracji tym lekiem przynosi zadowalające efektu. Jednakże za zniknięcie trądziku zapłaciłem dużą cenę... W miejscu największego ogniska po wysuszonych krostach na policzku została swego rodzaju,, dziura ", która jest bardzo widoczna podczas uśmiechania się. Ale broda może to skutecznie zasłonić (sprawdzone info xd)
@Magdozaur: Troche Ci zazdroszcze, mi sie zdarza jeszcze raz na miesiac dostac 2-3 pryszcze (prawie 30 lvl here), ogolem nie ma tragedii, ale no nie mam takiej gładziusiej jak pupka niemowlaka cery. Tylko na tym etapie życia nie wyobrażam sobie tyle antykoncepcji (w ogole nigdy jej nie brałam xd), te skutki uboczne w stylu zamulenie, itp.też mnie przerażają. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mogę sobie pozwolić na
@pandagata: myśle, że mi też będzie coś wyskakiwać, nie martw się, taki przebieg 2-3 pryszczy raz na jakiś czas jest normalny i w takim stopniu każdy coś ma ʕʔ prawda, mnie antykoncepcja mocno zamulała, dodatkowo trzeba mieć trochę czasu, żeby co jakiś czas zmieniać i znaleźć odpowiednią dla siebie. Tylko niektóre anty działają na trądzik, a niektóre go wręcz wzmagają, dużo o tym czytałam i w skrócie
@Magdozaur: też biorę izotek, nie miałem aż takiego problemu jak Ty, ale jednak co chwilę coś się pojawiało.Teraz jest git, czekam aż przebarwienia znikną, a jak wiem że w dzień będę szedł na imprezę i będzie alko, to nie biore z rana tabletek i wieczorem i jest git.
@Desperated: Nie pisz tak. Trądzik to jest normalna sprawa, wielu ludzi przez to przechodzi i normalnie da się z tym żyć. Ani nie jest to oznaka słabego zdrowia, ani braku higieny. Po prostu niektórzy tak mają i koniec, to jest jak piegi albo pieprzyki. Uciążliwość tego zjawiska też jest znikoma, bo przecież normalnie mając trądzik można robić wszystko to, co bez niego. Boli mnie, że ludzie są gotowi podjąć się kuracji