Wpis z mikrobloga

90% dzieciaków które dzisiaj widzę udających się na zakończenie roku nosi sportowe buty do koszuli a i często w krótkich spodenkach :O Za moich czasów tak się ubierała patologia i klasowe cwaniaczki...


@stanley___: Prawda, niemniej czasy się zmieniają i cieszy mnie, że dzisiaj jest swoboda.
  • Odpowiedz
90% dzieciaków które dzisiaj widzę udających się na zakończenie roku nosi sportowe buty do koszuli a i często w krótkich spodenkach :O Za moich czasów tak się ubierała patologia i klasowe cwaniaczki...


@stanley___: na zakonczenie roku w gimnazjum tylko w garniturze i pantoflach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Oseghe Ale należy zachować podstawowe zasady szacunku. I tak dzisiejsza młodzież strasznie się rozbestfiła i rozleniwiła. Mam w pracy nowa młodą ekipę i ręce opadają¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@stanley___: Od kiedy jestem w stanie przyswajać informacje słyszę regularne narzekania na: "tą dzisiejszą młodzież". Na moje pokolenie też narzekali. Stąd też mam dla ciebie złą wiadomość:
Stajesz się mentalnym boomerem.
  • Odpowiedz
@stanley___: to zakończenie roku, więc bez przesadyzmu. Na inaugurację mojego roku akademickiego przyszedł typ w marynarce i dresach, każdy miał wywalone.

A potem typ wyleciał xD
  • Odpowiedz
@stanley___ a we Francji totalnie na wyjebce wszyscy na sportowo ubrani xD tylko ja Polaczek pierwszy raz odbierałem dyplom i przyszedłem #!$%@? nauczony w Polsce xD do dziś pamiętam jak się wszyscy patrzyli xD
  • Odpowiedz