Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
@AnonimoweMirkoWyznania: tatuaże to najlepsze co mogło spotkać ludzkość. Widząc człowieka z takowym możesz śmiało założyć ze na 90% masz do czynienia z patologią albo kretynem. Z miejsca wiadomo kogo unikać


@Nikczemny_Pomidor tatuaże to najlepsze co mogło spotkać ludzkość. Tatuujesz się i żaden kretyn, który ocenia ludzi po wyglądzie ani npc, którego myślenie nie jest w stanie wyjść poza znane schematy nie zwraca ci dupy. Z miejsca cię tacy ludzie unikają, nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajomi ostatnio tez maja jakaś papę na tatuaże i mam wrażenie ze z całej ekipy tylko my z niebieskim nic nie mamy. Jedni maja wytatuowane coś dla nich ważnego, np. Po śmierci ojca. A jedni ze rodzina jest najważniejsza po hiszpańsku czy mandaryńsku napisane tak kaleczenie, ze nikt nie umie się doczytać o co właściwie chodzi. Jeszcze inni jakieś raperskie wstawki. No normalnie człowiek myśli ze ich zna a im