Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
@AnonimoweMirkoWyznania: Słowem wstępu – jestem katechetą oraz wychowawcą klasy 3c, moi podopieczni to dwudziestoosobowa grupa dziewięciolatków. Na zajęciach staram się im wpoić wartości chrześcijańskie, uczę ich zasad moralności, tego jak rozróżniać dobro i zło. Dwa dni temu, gdy wracałem z zakupów, zobaczyłem moich trzech uczniów kopiących leżącego mężczyznę. Wystrzeliłem jak z procy w kierunku poszkodowanego i odciągnąłem uczniów na bok.
„Co Wy wyprawiacie, kochani, nie tego Was uczyłem, gdzie Wasza miłość
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.


@AnonimoweMirkoWyznania: Moda, internetowi celebryci robiący kontent na
@Nikczemny_Pomidor: Zajmuje się projektowaniem duzych instalacji przemyslowych, mam lep szesc na szesc, jestem i zawsze bylam atrakcyjna, zeobilam tatuaz podczas studiow jak jeszcze sie nie dziarali, moja ksiegowa tez ma tatuaż, ma lep i tez jest atrakcyja. Mamy szczescie byc w 10% :). Sa wyjatki od reguły.
@Nikczemny_Pomidor: są pewne znaki ostrzegawcze, ale tatuaż solo jeszcze z nim dla mnie nie jest. Co innego w połączeniu z pato wyrazem twarzy i chodem typowym dla Sebixa. Ale same te czynniki by wystarczyły jako ostrzegawcze

Nie znaczy, że mi się podobają, szczególnie u różowych.

I jak chcesz mi wmówić tatuaż to sobie daruj, bo jedyny jaki sobie mogę zrobić to taki z chipsów
@Soveliss: nie ma prawa być żadnych zmian na świecie?

Kiedyś szminka (na pewno w Wielkiej Brytanii) była czymś dla kurtyzan, podobnie chokery (kilka lat temu dostępne w każdej sieciówce, ja akurat nie nosiłam, bo dla mnie ma to pewną symbolikę i nie widzę się w tym publicznie), jeansy dla robotników. Oburzała kobieta w spodniach.
@kapitan_bomba: no i miałem rację. Normalny człowiek wie że każdy może mieć własne zdanie na dany temat. Natomiast patologia od razu reaguje agresją i nie przyjmuje do swojego ciasnego mózgu odmiennego zdania drugiej osoby. Dziękuję za oznaczanie się, patologio z tatuażem


@Nikczemny_Pomidor: Patologią jest rżnięcie głupa i nazywanie obrażania ludzi własnym zdaniem. ;) Nie wiem, co on Ci tam napisał, ale to Ty w pierwszym poście wyzywasz ludzi od kretynów
@AnonimoweMirkoWyznania:
Osobiście wolę jak laska nie ma tatuaży, zdecydowana większość z nich zmniejsza atrakcyjność kobiet (ze względu na kiepski projekt tatuażu/-y lub jego/ich umiejscowienie). Najgorzej jest, gdy dziewczyna zrobi sobie masę małych obrazków na ciele bez składu i ładu i chodzi tak zadowolona (znam taką pannę niestety, z mocnego 8/10 zjechała na góra 5-6/10, bo wygląda to tragicznie, a przecież nie mogę jej zabronić trwałego oszpecania się xD)
Przemyślane projekty cenię