Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja osobiście nie mam nic do tatuaży, ale takich z pomysłem i dobrym wykonaniem. Jak juz sie na cos takiego decydujesz to nie ma co na tym oszczędzać. A wiekszosc tych lasek ma jakies randomowe dziary u kumpla zrobione pod wpływem chwili.

Moja obecna dziewczyna ma na udzie tatuaz, ktory dlugo planowała i projektowała razem z tatuażysta. Linie sa mega delikatne, calosc jest zaprojektowana tak ze jak zakłada sukienkę/spodenki to
@AnonimoweMirkoWyznania: Shalom.

Plebs nowych czasów musi się wyróżniać.

W dawnych czasach - rzymskich, greckich (zarówno antycznych, jak i później, w średniowiecznym Bizancjum) tatuaże były domeną kurtyzan, złodziei, czasem artystów (w Bizancjum artysta był niejako postrzegany jako swego rodzaju przybliżenie, synonim kurtyzany, co jest o tyle ciekawe, iż w Grecji antycznej teatr, aktor - to był "tomi li dżons", to był ktoś).

Tatuaże były domeną barbarzyńców i degeneratów. Mówi się, że legioniści
które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie


@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety są głupie i ograniczone, ale na szczęście 'nasze' ponad przeciętne mózgi pozwalają nam w niesamowicie ograniczony sposób klasyfikować ludzi na podstawie wyglądu. Niczym się ten wysryw nie różni od - każdy Polak to złodziej i pijak. Łechta jedynie ego zakompleksionym ludkom, którzy myślą, że jak nie mają tatuażu to są inteligentni, co zresztą
@AnonimoweMirkoWyznania Jaki festiwal #!$%@? pod tym wpisem xD laski, które noszą duże kolczyki, obcasy, czerwone sukienki, czy inne po prostu zwracające uwagę ozdoby albo farbujące włosy, też z góry uznajecie za chore psychicznie, zakompleksione i kretynki?

Przede wszystkim to wy robicie tu z siebie kretynów przyznając się do oceniania ludzi po jednym jedynym elemencie wyglądu i produkując jakąś pseudopsychoanalizę wspólną dla wszystkich osób z tatuażem xD
Tatuaż w dzisiejszych czasach to po