Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1021
@AnonimoweMirkoWyznania: taka moda i tyle. Jak byłem dawno temu pierwszy raz w Niemczech to też się dziwiłem bardzo, że tamtejsze Grażyny i protograżyny są potatuowane. Ale w sumie mi się podobało, że tam nikt z tego nie robił wielkiego halo jak Janusze i Grażyny u nas.
Tak w ogóle to polecam w #!$%@? mieć co kto robi ze swoim wyglądem, dobre życie jest.
@Kuklak: nie dziwi mnie Twoje prostolinijne myślenie. Wszak tylko osoba o wielkich kompleksach może stwierdzić, że jak ktoś coś krytykuje to:
A) nie stać go
B) mama nie pozwoliła
Jest to dokładnie takie samo myślenie jak u przedstawicieli klasy robotniczej, reagujący na krytykę swojego auta.
Ale jeżeli ktoś uważa że plemienne znakowanie ciała jest czymś w rodzaju zainteresowania, to ja już więcej pytań nie mam i wiem wszystko
tatuaże to najlepsze co mogło spotkać ludzkość. Widząc człowieka z takowym możesz śmiało założyć ze na 90% masz do czynienia z patologią albo kretynem. Z miejsca wiadomo kogo unikać


no i miałem rację. Normalny człowiek wie że każdy może mieć własne zdanie na dany temat. Natomiast patologia od razu reaguje agresją i nie przyjmuje do swojego ciasnego mózgu odmiennego zdania drugiej osoby. Dziękuję za oznaczanie się, patologio z tatuażem


@Nikczemny_Pomidor

Ciśnieniesz sam
@Nikczemny_Pomidor: zakładam, że nie znasz wszystkich osób z tatuażami, aby stwierdzić, że 90% z nich to patologia lub kretyni. Powoływanie się na instytut danych z dupy świadczy o twoim uprzedzeniu, którego źródła nie znam.
Zakładam, że musisz mieć jakieś kompleksy, skoro w ten sposób atakujesz osoby z tatuażami. Coś podobnego do zespołu Hoovera.
Reagujesz agresją i nie przyjmujesz odmiennego zdania do swojego ciasnego mózgu